گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :
همه اطلاع نامه ها

مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟

1138 شماره اطلاع نامه : مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟ 1392/03/01 مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟

مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟


اجازه خروج استوان یووتیچ از فیورنتینا توسط رییس صادر شده است و حالا فقط یک سوال باقی می ماند، آینده این ستاره جوان در کدام تیم رقم خواهد خورد؟


شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت

1137 شماره اطلاع نامه : شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت 1392/02/31 شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت اخبار باشگاه :: اخبار شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت

شانس زیادی برای ماندن یووتیچ وجود ندارد ؛ تیمی قدرتمند تر را خواهیم ساخت


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا امروز در جمع بازیکنان و هواداران این تیم اعلام کرد شانس زیادی برای ماندن استوان یووتیچ در فلورانس وجود ندارد. دلاواله همچنین وعده ساخت تیمی قدرتمند تر را برای سال آینده به هواداران داد.


ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر!

104 شماره اطلاع نامه : ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر! 1391/03/16 ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر! اخبار تغییرات سایت :: اخبار ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر!

ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر!


از امروز و پیش از آغاز فصل جدید رقابت های سری آ، شما علاقه مندان به فوتبال و به خصوص هواداران تیم فیورنتینا می توانید در فضایی متفاوت تر از قبل، از اخبار و حواشی پیرامون این باشگاه مطلع شوید. البته لازم به توضیح است که در حال حاضر فقط برخی از قسمت های سایت آماده استفاده می باشند ولی بخش های متنوع دیگری از جمله تاریخچه باشگاه، آشنایی با بازیکنان تیم و ... نیز در سایت قرار دارند که به مرور زمان تکمیل شده و با اطلاع قبلی در اختیار شما دوستداران فیورنتینا قرار خواهد گرفت.


ذکر این نکته نیز ضروری است که برای دسترسی به بخش های مورد نظر خود می توانید از منو های بالا و سمت راست صفحه استفاده کنید. امید است بتوانیم با اخباری متنوع و به روز، پاسخگوی خواسته های شما بوده و از رضایت شما بهره مند گردیم.


به امید موفقیت همیشگی یاس های بنفش ؛ تیم مدیریتی وب سایت هواداران باشگاه فیورنتینا در ایران

تولدت مبارک آدم!

153 شماره اطلاع نامه : تولدت مبارک آدم! 1389/07/07 تولدت مبارک آدم! مقالات :: مقالات تولدت مبارک آدم!

تولدت مبارک آدم!

آدم لیاییچ ستاره جوان تیم فیورنتینا امروز 29 سپتامبر 2010 در سالروز تولدش بار دیگر در کانون توجهات قرار گرفت و نام او بار دیگر به عنوان یکی از اصلی ترین خبرهای باشگاه فیورنتینا مطرح شد.

 

صفحه 226 از 226