گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :
اخبار :: اخبار تغییرات سایت

در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم !

2911 شماره اطلاع نامه : در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم ! 1396/08/08 در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم ! اخبار تغییرات سایت :: اخبار در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم !

در تلگرام و اینستاگرام منتظر شما هستیم !

دوستان عزیز هوادار تیم فیورنتینا

برای راحتی حال شما عزیزان و همچنین افزایش حجم اخبار و اطلاعات پیرامون باشگاه، تصمیم گرفتیم که اخبار ویولا را در بخش های گوناگون و متفاوتی از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

برای مشاهده لینک ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید

2831 شماره اطلاع نامه : همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید 1395/08/15 همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید اخبار تغییرات سایت :: اخبار همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید

همین حالا به جمع ما در تلگرام و اینستاگرام بپیوندید

دوستان عزیز هوادار تیم فیورنتینا

برای راحتی حال شما عزیزان و همچنین افزایش حجم اخبار و اطلاعات پیرامون باشگاه، تصمیم گرفتیم که اخبار ویولا را در بخش های گوناگون و متفاوتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

در ادامه مطلب همراه ما باشید ...

راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام !

2480 شماره اطلاع نامه : راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام ! 1394/07/25 راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام ! اخبار تغییرات سایت :: اخبار راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام !

راه اندازی صفحه رسمی هواداران فیورنتینا در اینستاگرام !

مدیریت وب سایت ای سی اف فیورنتینا مفتخر است اعلام کند که سرانجام صفحه ای با همین نام در برنامه اینستاگرام ایجاد شده تا هواداران این باشگاه فلورانسی در کناره بهره مندی از اخبار تیم در قالب سایت، در فضایی متفاوت نیز از اخبار و حواشی جذاب پیرامون تیم و بازیکنان مطلع شوند.

روز به روز همراه با حواشی فیورنتینا در "اخبار کوتاه روزانه" !

1915 شماره اطلاع نامه : روز به روز همراه با حواشی فیورنتینا در "اخبار کوتاه روزانه" ! 1393/06/11 روز به روز همراه با حواشی فیورنتینا در "اخبار کوتاه روزانه" ! اخبار تغییرات سایت :: اخبار روز به روز همراه با حواشی فیورنتینا در "اخبار کوتاه روزانه" !

روز به روز همراه با حواشی فیورنتینا در "اخبار کوتاه روزانه" !

با اتمام فصل نقل و انتقالات تابستانی، قسمت مربوط به اخبار این مقطع نیز به فعالیت خود پایان خواهد داد و از امروز خبر های کوتاه مربوط به باشگاه، در قالب عنوانی جدید در اختیار شما علاقه مندان به فیورنتینا قرار خواهد گرفت. از این پس می توانید، غیر از خبر های مهم و اصلی که در مطلبی جداگانه نوشته می شوند، از سایر اخبار نیز به طور خلاصه در قسمت "اخبار کوتاه روزانه" مطلع شوید.

با تشکر، مدیریت وب سایت ای سی اف فیورنتینا دات آی آر

با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید !

1789 شماره اطلاع نامه : با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید ! 1393/04/10 با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید ! اخبار تغییرات سایت :: اخبار با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید !

با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید !

از امروز با آغاز ماه ژولای و شروع رسمی فصل نقل و انتقالات تابستانی، همانند گذشته اخبار روزانه باشگاه فیورنتینا را در قالب یک خبر که با منتشر شدن خبری تازه به روز خواهد شد، در اختیار شما علاقه مندان به ویولا قرار خواهیم داد تا از تمامی اتفاقات رخ داده در اطراف باشگاه فیورنتینا مطلع شوید. لازم به ذکر است این خبر ها که با نام "اخبار روزانه تابستان" منتشر می شوند، در برگیرنده تمامی اخبار پیرامون باشگاه بوده که به صورت خبر های کوتاه در کنار هم قرار می گیرند. البته خبر های مهم تر که نیاز به متن کامل تری نیز دارند به صورت جداگانه هم نوشته خواهند شد. عنوان و تصویر خبر نیز با انتشار خبری مهم، تغییر خواهند کرد تا اینکه عنوان و تصویر مهم ترین اتفاق در پایان همان روز خاتمه دهنده آن روز تابستانی باشد.

"اخبار روزانه زمستان" را جدی تر دنبال کنید !

1530 شماره اطلاع نامه : "اخبار روزانه زمستان" را جدی تر دنبال کنید ! 1392/10/12 "اخبار روزانه زمستان" را جدی تر دنبال کنید ! اخبار تغییرات سایت :: اخبار "اخبار روزانه زمستان" را جدی تر دنبال کنید !

"اخبار روزانه زمستان" را جدی تر دنبال کنید !

از امروز و در آغازین روز های ماه ژانویه، همانند تابستان گذشته، اخبار روزانه باشگاه فیورنتینا را در قالب یک خبر که با منتشر شدن خبری تازه در ذیل همان خبر به روز خواهد شد، در اختیار شما علاقه مندان به ویولا قرار خواهیم داد تا از تمامی اتفاقات رخ داده در اطراف باشگاه فیورنتینا مطلع شوید. البته خبر های مهم تر که نیاز به متن کامل تری نیز دارند به صورت جدا گانه هم نوشته خواهند شد. لازم به ذکر است این خبر ها که با نام "اخبار روزانه زمستان" منتشر می شوند، در روز مربوطه در صدر اخبار سایت و بالا تر از سایر خبر ها قرار می گیرند. عنوان و تصویر خبر نیز با انتشار خبری مهم، تغییر خواهند کرد تا اینکه عنوان و تصویر مهم ترین اتفاق در پایان همان روز، خاتمه دهنده آن روز زمستانی باشد.
 

در صورت ایجاد هرگونه تغییر دیگر در وب سایت، شما را مطلع خواهیم ساخت.

برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده !

1527 شماره اطلاع نامه : برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده ! 1392/10/10 برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده ! اخبار تغییرات سایت :: اخبار برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده !

برطرف کردن مشکل بهم ریختگی صفحه اصلی سایت با یک راه ساده !

از آنجایی که بسیاری از علاقه مندان با مشکلی مشابه در خواندن مطالب سایت روبرو شده بودند لازم دیدیم که توضیحات مختصری را در این باره بیان کنیم. پس از تغییراتی که در طراحی وب سایت ایجاد شد، برخی از دوستان با مشکلی تقریبا مشابه روبرو شده و مطالب سایت در صفحه اصلی را ناخوانا و حتی با رنگ هایی نامناسب می دیدند. لازم به توضیح است که مشکل به وجود آمده، از طراحی جدید نبوده و با یک راه ساده قابل حل شدن می باشد. کافیست صفحه اصلی سایت فقط یک بار با دو کلید "ctrl+F5" رفرش شود، در آن صورت مشکل پیش آمده برطرف خواهد شد. در صورتی که این کار نیز تغییری ایجاد نکرد، یک مرتبه تمامی صفحات مربوط به سایت را از هیستوری خود حذف کرده و سپس مجددا اقدام به باز کردن سایت کنید. بدین ترتیب می توانید از وب سایت به طور کامل استفاده کنید.

با تشکر، مدیریت وب سایت ای سی اف فیورنتینا دات آی آر

طراحی جدید و امکان ثبت نظر برای هواداران !

1521 شماره اطلاع نامه : طراحی جدید و امکان ثبت نظر برای هواداران ! 1392/10/06 طراحی جدید و امکان ثبت نظر برای هواداران ! اخبار تغییرات سایت :: اخبار طراحی جدید و امکان ثبت نظر برای هواداران !

طراحی جدید و امکان ثبت نظر برای هواداران !

از امروز شما علاقمندان به فوتبال و به خصوص هواداران ویولا می توانید در فضایی متفاوت تر از قبل، از اخبار و حواشی پیرامون باشگاه فیورنتینا مطلع شوید. ضمن اینکه به غیر از طراحی جدید، امکان ثبت نظر نیز برای هواداران و علاقمندان به بحث در مورد خبر های منتشر شده فراهم گردیده است. امید است در این فضا و امکانات جدید و همچنین با تکیه بر حمایت شما هواداران، خدمات بهتری را ارائه دهیم.

به امید موفقیت همیشگی یاس های بنفش ؛ مدیریت وب سایت هواداران باشگاه فیورنتینا در ایران

صفحه 1 از 2