گروه اصلی :
گروه فرعی :
عنوان :
مقالات

10 اتفاق فراموش نشدنی سال 2013 برای ویولا

1529 شماره اطلاع نامه : 10 اتفاق فراموش نشدنی سال 2013 برای ویولا 1392/10/10 10 اتفاق فراموش نشدنی سال 2013 برای ویولا مقالات :: مقالات 10 اتفاق فراموش نشدنی سال 2013 برای ویولا

10 اتفاق فراموش نشدنی سال 2013 برای ویولا

سال 2013 با تمام تلخی و شیرینی هایی که داشت تا ساعاتی دیگر به اتمام خواهد رسید. این سال نیز مانند هر سال مملو از اتفاقات خوب و بد بود که برخی از آنها به قدری مهم بودند که حتی در تاریخ ماندگار شده اند. تیم فیورنتینا نیز یکی از بهترین سال های یک دهه اخیر خود را سپری کرده و تیم تحت هدایت مونتلا بار دیگر شور و نشاط را برای هواداران به ارمغان آورد. با هم نگاهی خواهیم داشت به 10 اتفاق برتر و فراموش نشدنی ویولا در سالی که گذشت.

خاویر بزرگ هرگز تسلیم نمی شود ...

1086 شماره اطلاع نامه : خاویر بزرگ هرگز تسلیم نمی شود ... 1392/02/09 خاویر بزرگ هرگز تسلیم نمی شود ... مقالات :: مقالات خاویر بزرگ هرگز تسلیم نمی شود ...

خاویر بزرگ هرگز تسلیم نمی شود ...

انتقام آدم لیاییچ از دلیو روسی در ماراسی، پیروزی یوونتوس در دربی تورین و رسیدن به یک قدمی قهرمانی، بازگشت میلان به رتبه سوم در جشنواره گل سن سیرو، ادامه ناکامی های لازیو در نیم فصل دوم و پیروزی پر گل رم با هتریک پابلو اوسوالدو تنها بخشی از اتفاقات هفته سی و چهارم سری آ بودند اما اصلی ترین رویداد این هفته در جریان شکست اینتر برابر پالرم به وقوع پیوست.

 

برخیز فانتانتونیو ...

556 شماره اطلاع نامه : برخیز فانتانتونیو ... 1390/08/11 برخیز فانتانتونیو ... مقالات :: مقالات برخیز فانتانتونیو ...

برخیز فانتانتونیو ...

ستاره ای دیگر در راه است ...

297 شماره اطلاع نامه : ستاره ای دیگر در راه است ... 1389/11/28 ستاره ای دیگر در راه است ... مقالات :: مقالات ستاره ای دیگر در راه است ...

ستاره ای دیگر در راه است ...


برای اولین بار در نیمه دوم دیدار برابر میلان به میدان آمد ولی شاید هرگز تصور نمی کرد که فوتبال در تنها 8 بازی به او درس های زیادی بیاموزد. بازی های فوق العاده خوب، گلزنی در برابر پالرمو و اشتباهات تاثیر گذار در برابر اینتر جزیی از کارنامه فوتبالی میکله کامپورزه می باشد.

شبکه سه یا همان بارسا تی وی؟

224 شماره اطلاع نامه : شبکه سه یا همان بارسا تی وی؟ 1389/09/29 شبکه سه یا همان بارسا تی وی؟ مقالات :: مقالات شبکه سه یا همان بارسا تی وی؟

شبکه سه یا همان بارسا تی وی؟

حسین صالحی،مدیر کانون هوادارن یوونتوس در ایران : مدتی است به پخش بازی های دو تیم بارسلونا - رئال مادرید از شبکه ی سه سیمای جمهوری اسلامی ایران عادت کرده ایم و این کار تا حدی بالا گرفته که طرفداران دیگر تیم ها اسم شبکه ی سه را به بارسا تی وی تغییر داده اند و به نظر می رسد مسئولان شبکه ی سه ارزش و اهمیتی برای طرفداران دیگر تیم ها به خصوص طرفداران فوتبال کشور ایتالیا قائل نیستند.

تولدت مبارک آدم!

153 شماره اطلاع نامه : تولدت مبارک آدم! 1389/07/07 تولدت مبارک آدم! مقالات :: مقالات تولدت مبارک آدم!

تولدت مبارک آدم!

آدم لیاییچ ستاره جوان تیم فیورنتینا امروز 29 سپتامبر 2010 در سالروز تولدش بار دیگر در کانون توجهات قرار گرفت و نام او بار دیگر به عنوان یکی از اصلی ترین خبرهای باشگاه فیورنتینا مطرح شد.

 

صفحه 1 از 1