اخبار :: اخبار تغییرات سایت

ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر!

104 شماره اطلاع نامه : ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر! 1391/03/16 ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر! اخبار تغییرات سایت :: اخبار ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر!
ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر!

ای سی اف فیورنتینا به شکلی دیگر!


از امروز و پیش از آغاز فصل جدید رقابت های سری آ، شما علاقه مندان به فوتبال و به خصوص هواداران تیم فیورنتینا می توانید در فضایی متفاوت تر از قبل، از اخبار و حواشی پیرامون این باشگاه مطلع شوید. البته لازم به توضیح است که در حال حاضر فقط برخی از قسمت های سایت آماده استفاده می باشند ولی بخش های متنوع دیگری از جمله تاریخچه باشگاه، آشنایی با بازیکنان تیم و ... نیز در سایت قرار دارند که به مرور زمان تکمیل شده و با اطلاع قبلی در اختیار شما دوستداران فیورنتینا قرار خواهد گرفت.


ذکر این نکته نیز ضروری است که برای دسترسی به بخش های مورد نظر خود می توانید از منو های بالا و سمت راست صفحه استفاده کنید. امید است بتوانیم با اخباری متنوع و به روز، پاسخگوی خواسته های شما بوده و از رضایت شما بهره مند گردیم.


به امید موفقیت همیشگی یاس های بنفش ؛ تیم مدیریتی وب سایت هواداران باشگاه فیورنتینا در ایران

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :