اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟

1138 شماره اطلاع نامه : مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟ 1392/03/01 مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟
مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟

مقصد بعدی یووتیچ کجا خواهد بود؟


اجازه خروج استوان یووتیچ از فیورنتینا توسط رییس صادر شده است و حالا فقط یک سوال باقی می ماند، آینده این ستاره جوان در کدام تیم رقم خواهد خورد؟تا پیش از اتمام رقابت های فصل هرگاه بحث جدایی یووتیچ از فیورنتینا مطرح می شد همه نگاه ها به سوی آندره آ دلاواله باز می گشت و همه تیم ها منتظر اجازه رییس بودند تا مذاکره برای خرید یووتیچ را آغاز کنند. اتفاقی که سرانجام با مصاحبه دلاواله در آخرین جلسه تمرینی فیورنتینا رخ داد (متن کامل مصاحبه دلاواله در اینجا) و تمامی مشتری های مهاجم جوان ویولا را خوشحال کرد. تا این لحظه و با توجه به شایعات مطرح شده، چندین پیشنهاد در دسترس می باشد.


گفته می شود تیم آرسنال پیشنهادی 28 میلیونی را برای ارائه به باشگاه فیورنتینا آماده کرده است. تیم یوونتوس نیز همواره از علاقه مندان به یویو بوده و تا این لحظه از بازیکنانی نظیر متری، کوالیارلا، ایزلا، جووینکو و لوکا مارونه برای معاوضه با یووتیچ نام برده شده است. امروز نیز خبر هایی در مورد علاقه مورینیو برای جذب یووتیچ منتشر شد. مورینیو که به احتمال فراوان فصل آینده روی نیمکت هدایت آبی های لندنی خواهد نشست، قصد دارد یووتیچ را نیز به چلسی ببرد. تیم های رم، ناپولی، منچستر سیتی و حتی دورتمند هم در هفته های اخیر به عنوان دیگر مشتری های یووتیچ خود را مطرح کرده اند.


به هر شکل چیزی که در این میان قطعی به نظر می رسد، خروج یووتیچ از فلورانس می باشد. اتفاقی که باشگاه فیورنتینا را در وضعیت خوب مالی برای تقویت چندین نقطه از تیم قرار می دهد. خرید یک جانشین مناسب برای ستاره منته نگرویی نیز از اولویت های مدیران باشگاه در تابستان خواهد بود که البته در صورت معاوضه یووتیچ با بازیکنی دیگر، این مسئله نیز برطرف خواهد شد. باید منتظر پیشنهاد های رسمی و جدی باشگاه ها به سران فیورنتینا در هفته های پیش رو باشیم.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :