اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

یاکوونکو شروعی برای یک تابستان گرم و هیجان انگیز

1139 شماره اطلاع نامه : یاکوونکو شروعی برای یک تابستان گرم و هیجان انگیز 1392/03/01 یاکوونکو شروعی برای یک تابستان گرم و هیجان انگیز اخبار نقل و انتقالات :: اخبار یاکوونکو شروعی برای یک تابستان گرم و هیجان انگیز
یاکوونکو شروعی برای یک تابستان گرم و هیجان انگیز

یاکوونکو شروعی برای یک تابستان گرم و هیجان انگیز


باشگاه فیورنتینا امروز در وب سایت خود به طور مختصر خرید اولکساندز یاکوونکو مهاجم تیم اندرلخت بلژیک را اعلام کرد. این مهاجم اوکراینی قراردادی سه ساله را با ویولا امضا کرده است.قرارداد این مهاجم 25 ساله که به طور تخصصی به عنوان یک وینگر بازی می کند، با تیم اندرلخت به پایان رسیده و می تواند به عنوان بازیکن آزاد به ویولا ملحق شود. او در تیم های متالیست خارکیف، لیرس، خنک، وسترلو و لیوون نیز سابقه بازی داشته و قراردادی سه ساله تا ژوئن سال 2016 را با فیورنتینا به امضا رسانده است. البته ویولا پیش از این با ماتیاس وچینو هافبک اروگوئه ای نیز در زمستان به توافق رسیده و این بازیکن جوان را خریداری کرده است. وچینو که انتقالش به ویولا به دلیل آماده نشدن پاسپورت اروپایی از زمستان به تابستان موکول شده است، در ماه های گذشته معمولا با سایر نفرات فیورنتینا به تمرین پرداخته تا آمادگی بدنی خود را از دست ندهد.


به غیر از وچینو و یاکوونکو، امروز نیز خبر هایی در مورد به پایان رسیدن مراحل انتقال مارکوس آلونسو به فیورنتینا در محافل ورزشی مطرح شد. این مدافع چپ 22 ساله و اسپانیایی که قراردادش با تیم بولتون به پایان رسیده می تواند همانند یاکوونکو به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی 3 ساله راهی فلورانس شود. دیگر گزینه ای که امروز نزدیک به فیورنتینا دیده شد، آدریان کاللو هافبک جوان تیم سیه نا بود. کاللو یکی از بهترین های سیه نا در این فصل بوده و بعید به نظر می رسد که فصل آینده همراه با این تیم در سری بی مشغول به بازی شود. خوزه آلبرتی یکی از مشاوران فیفا نیز اعلام کرده فدریکو فرنادز مدافع تیم ناپولی به احتمال 90% به فیورنتینا خواهد پیوست.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :