اخبار :: اخبار باشگاه

انتخاب مجدد موئنا به عنوان خانه فیورنتینا در اردوی پیش فصل

1141 شماره اطلاع نامه : انتخاب مجدد موئنا به عنوان خانه فیورنتینا در اردوی پیش فصل 1392/03/03 انتخاب مجدد موئنا به عنوان خانه فیورنتینا در اردوی پیش فصل اخبار باشگاه :: اخبار انتخاب مجدد موئنا به عنوان خانه فیورنتینا در اردوی پیش فصل
انتخاب مجدد موئنا به عنوان خانه فیورنتینا در اردوی پیش فصل

انتخاب مجدد موئنا به عنوان خانه فیورنتینا در اردوی پیش فصل


باشگاه فیورنتینا روز گذشته در وب سایت خود به طور رسمی اعلام کرد که تمرینات و اردوی پیش فصل تیم امسال نیز همانند سال گذشته در کمپ تمرینی موئنا برگزار خواهد شد.وینچنزو مونتلا در طول فصل همواره از آمادگی بازیکنانش ابراز رضایت کرده و معتقد بود اردوی پیش فصل در موئنا از اصلی ترین دلایل آمادگی بازیکنان بوده است. به همین دلیل مدیران باشگاه امسال نیز پس از هماهنگی با مسئولان این کمپ تمرینی مجهز، برنامه حضور کادر فنی و بازیکنان در موئنا را اعلام کردند:


"پس از توافق با مسئولین وال دی فاسا شهر ترنتینو، از روز سه شنبه 16 ژولای تا پنج شنبه 8 آگوست، کمپ تمرینی موئنا بار دیگر محل زندگی فیورنتینا برای اردوی پیش فصل خواهد بود. تمرینات در مجموعه ورزشی "چزاره بناتی" که نسبت به سال گذشته مجهز تر شده است برگزار می شود. این مجموعه ورشی میزبان اولین دیدار دوستان فیورنتینا در آستانه رقابت های فصل جدید، که فصل بازگشت ویولا به اروپا نیز می باشد، خواهد بود."


از جمله تجهیزات اضافه شده به این کمپ می توان به مدرن تر شدن رختکن ها و فضا های تمرینی، اضافه شدن امکانات زیر زمینی و فروشگاه های مختلف اشاره کرد. ضمن اینکه امکان برگزاری  مصاحبه های مطبوعاتی نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که بازیکنان در بین این 3 هفته چیزی حدود 2 تا 3 روز نیز استراحت می کنند.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :