اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

کریشیتو و خواکین در نزدیکی فیورنتینا ؛ آلونسو آماده برای تست پزشکی

1142 شماره اطلاع نامه : کریشیتو و خواکین در نزدیکی فیورنتینا ؛ آلونسو آماده برای تست پزشکی 1392/03/03 کریشیتو و خواکین در نزدیکی فیورنتینا ؛ آلونسو آماده برای تست پزشکی اخبار نقل و انتقالات :: اخبار کریشیتو و خواکین در نزدیکی فیورنتینا ؛ آلونسو آماده برای تست پزشکی
کریشیتو و خواکین در نزدیکی فیورنتینا ؛ آلونسو آماده برای تست پزشکی

کریشیتو و خواکین در نزدیکی فیورنتینا ؛ آلونسو آماده برای تست پزشکی


دومنیکو کریشیتو مدافع ایتالیایی و خواکین سانچز وینگر اسپانیایی جدید ترین نام های مطرح شده در اطراف باشگاه فیورنتینا می باشند. ضمن اینکه مارکوس آلونسو نیز به زودی برای انجام تست های پزشکی وارد فلورانس خواهد شد.بر اساس گزارش رسانه های کشور ایتالیا، مدافع 26 ساله تیم زنیت که سه سال دیگر با این تیم روسی قرارداد دارد می تواند در تابستان به سری آ و این بار تیم فیورنتینا برگردد. البته دستمزد 3 میلیونی این مدافع سابق جنوا باعث شده تا کار انتقالش به ویولا کمی سخت به نظر برسد ولی منابع آگاه اعلام کرده اند این بازیکن حاضر است برای بازگشت به ایتالیا حتی دستمزد خود را نیز کاهش دهد.


اما از اسپانیا هم خبر رسیده که خواکین سانچز وینگر خوش تکنیک تیم مالاگا مورد توجه باشگاه فیورنتینا قرار گرفته است. ال کونفیدنشال در خبری مدعی شد ویولا با این بازیکن که تنها 1 سال دیگر با مالاگا قرارداد دارد، به توافق رسیده و حالا باید رضایت سران باشگاه اسپانیایی را جلب کند. البته با وجود اینکه مبلغ فسخ قرارداد خواکین 20 میلیون در نظر گرفته شده ولی با توجه به مدت باقی مانده از قرارداد و همچنین سن این بازیکن، به احتمال فراوان دو باشگاه می توانند در قیمتی کمتر از 10 میلیون به توافق برسند. این در حالی است که مالاگا درگیر بحران مالی نیز می باشد و این موضوع کار انتقال را راحت تر می کند. هیچ کدام از دو باشگاه هنوز این اخبار را تایید یا تکذیب نکرده اند.


خبر دیگر اینکه لانازیونه اعلام کرده مارکوس آلونسو به زودی راهی فلورانس می شود تا پس از انجام تست های پزشکی قرارداد خود را با فیورنتینا به امضا برساند. اگر این اتفاق رخ دهد، آلونسو پس از یاکوونکو دومین خرید تابستانی ویولا خواهد بود. گفته می شود مبلغ دستمزد یاکوونکو چیزی در حدود 550 هزار یورو در سال و برای آلونسو 350 هزار یورو در سال خواهد بود. باشگاه پس از نهایی کردن این انتقال می تواند به بررسی وضعیت یووتیچ، ویویانو و دیوید پیزارو بپردازد. از ترکیه نیز خبر رسیده که باشگاه گالاتاسرای پیشنهاد 15 میلیونی فیورنتینا برای بوراک ایلماز را رد کرده و خواستار 30 میلیون شده است.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :