اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

مارکوس آلونسو دومین خرید تابستانی ؛ خواکین هفته آینده خواهد آمد

1143 شماره اطلاع نامه : مارکوس آلونسو دومین خرید تابستانی ؛ خواکین هفته آینده خواهد آمد 1392/03/03 مارکوس آلونسو دومین خرید تابستانی ؛ خواکین هفته آینده خواهد آمد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار مارکوس آلونسو دومین خرید تابستانی ؛ خواکین هفته آینده خواهد آمد
مارکوس آلونسو دومین خرید تابستانی ؛ خواکین هفته آینده خواهد آمد

مارکوس آلونسو دومین خرید تابستانی ؛ خواکین هفته آینده خواهد آمد


مارکوس آلونسو مدافع اسپانیایی جدید تیم فیورنتینا امروز راهی شهر فلورانس شد تا پس از شرکت در تست های پزشکی باشگاه، قرارداد سه ساله خود با ویولا را به امضا برساند.این مدافع چپ پا که قراردادش با بولتون به اتمام رسیده است، به عنوان بازیکن آزاد به فیورنتینا خواهد پیوست تا ذخیره ای مناسب برای کاپیتان پاسکوال در سمت چپ خط دفاعی باشد. مدافع سابق تیم جوانان رئال مادرید امروز پس از ورود به فلورانس به سرعت خود را به کلینیک کارجی رسانده و در تست های پزشکی باشگاه شرکت کرد (عکس خبر مربوط به حضور آلونسو در کارجی). گفته می شود این بازیکن آماده امضای قراردادی سه ساله با دستمزد سالیانه 350 هزار یورو خواهد بود.


آلونسو پس از یاکوونکو دومین خرید تابستانی فیورنتینا می باشد و احتمال داده می شود سومین خرید تابستان نیز خواکین سانچز ستاره باتجربه تیم مالاگا باشد. این بازیکن سابق والنسیا و بتیس فقط یک سال دیگر با مالاگا قرارداد داشته و ویولا قصد دارد با مبلغی در حدود 3.5 میلیون این ملی پوش سابق تیم ملی اسپانیا را به خدمت بگیرد. منابع آگاه اعلام کرده اند اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، در روز های ابتدایی هفته آینده خواکین قرارداد خود را با فیورنتینا امضا می کند.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :