اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

ویولا در آستانه وداع با دو ستاره باتجربه

1145 شماره اطلاع نامه : ویولا در آستانه وداع با دو ستاره باتجربه 1392/03/04 ویولا در آستانه وداع با دو ستاره باتجربه اخبار نقل و انتقالات :: اخبار ویولا در آستانه وداع با دو ستاره باتجربه
ویولا در آستانه وداع با دو ستاره باتجربه

ویولا در آستانه وداع با دو ستاره باتجربه


دیوید پیزارو که در فصل تازه به اتمام رسیده سری آ به نوعی مغز متفکر فیورنتینا و حلال مشکلات این تیم در زمین مسابقه بود، حالا با درخواست انتقال به تیمی دیگر به مشکلی بزرگ برای کادر فنی تیم تبدیل شده است. این در حالی است که لوکا تونی هم به پایان روز های زیبای خود در فلورانس نزدیک می شود.هافبک خوش فکر فیورنتینا که در سال های آخر بازی خود به سر می برد امیدوار است یک فصل دیگر در بالاترین سطح فوتبال اروپا بازی کرده و سپس با اتمام رقابت های جام حهانی 2014 به کشورش بازگشته و مدتی را نیز در آنجا بازی کند. به همین دلیل و پس از عدم موفقیت ویولا در راه رسیدن به رقابت های لیگ قهرمانان، مدیر برنامه های پیزارو از درخواست موکلش برای خروج از فیورنتینا پرده برداشت. پیزارو که در این فصل بدون شک یکی از بهترین سال های فوتبالی خود را پشت سر گذاشت، حالا می تواند با جداییش مشکلی بزرگ را برای مدیران و مربیان فیورنتینا ایجاد کند.


رسانه های کشور ایتالیا مدعی شده اند که علاقه تیم زنیت روسیه برای جذب پیزارو باعث شده تا او به فکر خروج از فلورانس باشد. لوچانو اسپالتی مربی ایتالیایی تیم زنیت رابطه بسیار خوبی با پیزارو داشته و در تیم های اودینزه و رم نیز با وی کار کرده است. با این حال دانیله پراده و وینچنزو مونتلا امیدوارند با این ستاره اهل شیلی که در حال حاضر در اردوی تیم ملی کشورش حضور دارد جلسه ای برگزار کرده و بتوانند نظر او در مورد ترک فیورنتینا را تغییر دهند.


اما دیگر ستاره باتجربه فیورنتینا که این روز ها به در های خروجی باشگاه نزدیک شده است، لوکا تونی می باشد. قرارداد این مهاجم 35 ساله که بازگشتی باور نکردنی به میادین فوتبال داشته و 8 گل را در این فصل به ثمر رسانده است، در ماه آینده میلادی به پایان خواهد رسید اما تا کنون صحبتی در مورد تمدید قرارداد او مطرح نشده است. تیم های ساسولو و ورونا که به تازگی جواز حضور در رقابت های سری آ در فصل آینده را بدست آورده اند، از جمله مشتری های جدی این مهاجم کهنه کار و گلزن می باشند.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :