اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

چهارشنبه اولین تماس با یوونتوس ؛ تورس، زکو یا ایلماز جانشین یویو

1146 شماره اطلاع نامه : چهارشنبه اولین تماس با یوونتوس ؛ تورس، زکو یا ایلماز جانشین یویو 1392/03/05 چهارشنبه اولین تماس با یوونتوس ؛ تورس، زکو یا ایلماز جانشین یویو اخبار نقل و انتقالات :: اخبار چهارشنبه اولین تماس با یوونتوس ؛ تورس، زکو یا ایلماز جانشین یویو
چهارشنبه اولین تماس با یوونتوس ؛ تورس، زکو یا ایلماز جانشین یویو

چهارشنبه اولین تماس با یوونتوس ؛ تورس، زکو یا ایلماز جانشین یویو


تلاش تیم یوونتوس برای جذب یووتیچ شکل جدی تری به خود گرفته تا جایی که گفته می شود سران دو باشگاه روز چهارشنبه تماسی با یکدیگر خواهند داشت. از همین رو ویولا به دنبال جانشینی مطمئن برای یووتیچ می باشد که فرناندو تورس و ادین زکو در صدر لیست خرید پراده قرار دارند.بر اساس گزارش گاتزتا دلو اسپورت، استوان یووتیچ بازیکن مورد علاقه آنتونیو کونته بوده و از سران یوونتوس درخواست خرید او را داشته است. ستاره مونته نگرویی نیز می تواند با دریافت پیشنهادی 30 میلیونی فلورانس را ترک کند. به همین دلیل فالی رمضانی مدیر برنامه های یووتیچ طی روز های آینده به فلورانس سفر می کند تا دیداری با آندره آ دلاواله برگزار کرده و پیشنهاد تیم یوونتوس را ارائه دهد. شاید در این بین تماسی با سران تیم یوونتوس نیز برقرار شود. صحبت هایی از واگذاری پیراهن شماره 10 یوونتوس به یووتیچ نیز مطرح شده است. این پیراهن پس از خروج دل پیرو از یوونتوس بر تن بازیکن دیگری نرفته است.


منابع آگاه آخرین پیشنهاد یوونتوسی ها را واگذاری لوکا مارونه یا فابیو کوالیارلا به علاوه 18 میلیون به تیم فیورنتینا عنوان کرده اند. اما در حالی که خروج یووتیچ از ویولا تقریبا قطعی شده و فقط مقصد بعدی این بازیکن مشخص نیست، سران باشگاه به دنبال پیدا کردن یک گزینه مناسب برای جانشینی این ستاره 23 ساله هستند. بر اساس گزارش دیلی میرور یکی از رسانه های معروف کشور انگلیس، تیم فیورنتینا تلاش جدی خود برای خرید فرناندو تورس از تیم چلسی یا ادین زکو از تیم منچستر سیتی را آغاز کرده است. این روزنامه با تیتر "تورنتینا" که ترکیب تورس با فیورنتینا می باشد، این خبر را منتشر کرده است. بوراک ایلماز مهاجم گلزن گالاتاسرای ترکیه نیز مدتی است مورد توجه فیورنتینا قرار گرفته ولی تیم فاتح تریم درخواست 27 میلیون برای فروش ستاره خود داشته است.


ویولا که در حال ایجاد یک تحول در خط حمله خود می باشد و تا اینجا یاکوونکو را هم خریداری کرده، غیر از یووتیچ آماده آزاد سازی لوکا تونی، منیر الحمداوی و مارچلو لاروندو نیز می باشد. لاروندو به احتمال فراوان به سیه نا باز می گردد تا در مورد آینده اش تصمیم گیری شود. تونی هم بین دو راهی ساسولو و ورونا قرار دارد و اخیرا نظر تیم بولونیا را هم جلب کرده است. برای خرید منیر الحمداوی نیز غیر از تیم تورینو در ایتالیا، وست برومویچ آلبیون انگلیس هم ابراز علاقه کرده است. این در حالی است که احتمال خرید خواکین سانچز از مالاگا و چریل تریو از کیه وو نیز افزایش پیدا کرده است.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :