اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

جواب مثبت ایلیچیچ به فیورنتینا ؛ مونوا در راه فلورانس

1148 شماره اطلاع نامه : جواب مثبت ایلیچیچ به فیورنتینا ؛ مونوا در راه فلورانس 1392/03/07 جواب مثبت ایلیچیچ به فیورنتینا ؛ مونوا در راه فلورانس اخبار نقل و انتقالات :: اخبار جواب مثبت ایلیچیچ به فیورنتینا ؛ مونوا در راه فلورانس
جواب مثبت ایلیچیچ به فیورنتینا ؛ مونوا در راه فلورانس

جواب مثبت ایلیچیچ به فیورنتینا ؛ مونوا در راه فلورانس


گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده که یوزیپ ایلیچیچ ستاره تیم پالرمو خواهان پیوستن به تیم فیورنتینا می باشد. از اسپانیا هم خبر رسیده که ویولا با گوستاوو مونوا سنگربان تیم لوانته به توافق دست پیدا کرده و این بازیکن به زودی برای امضای قرارداد راهی فلورانس خواهد شد.هافبک بازیساز و شوتزن پالرمو که نمی خواهد فصل آینده به همراه این تیم در سری بی ایتالیا بازی کند با پیشنهاد های بسیار زیادی روبرو شده است. تیم های رم، ناپولی، میلان، لورکوزن و شالکه از جمله مشتری های این بازیکن اهل اسلوونی می باشند ولی گاتزتا دلو اسپورت امروز در خبری عنوان کرد که ایلیچیچ علاقه دارد تا زیر نظر وینچنزو مونتلا و در تیم فیورنتینا بازی کند. روزانرو برای فروش این ستاره 25 ساله مبلغ 15 میلیون را درخواست کرده ولی به احتمال فراوان با قیمتی در حدود 10 تا 12 میلیون سیسیل را ترک خواهد کرد.


اما در ادامه ماجراجویی زوج دانیله پراده و ادواردو ماچیا در فوتبال اسپانیا، این بار گوستاوو مونوا سنگربان 35 ساله تیم لوانته مد نظر سران باشگاه قرار گرفته و گفته می شود توافقات لازم برای پیوستن این دروازه بان کهنه کار و باتجربه به فیورنتینا انجام شده است. قرارداد مونوا با تیم لوانته به اتمام رسیده و می تواند به عنوان یک بازیکن آزاد دیگر به ویولا ملحق شود. این دروازه بان ملی پوش اروگوئه ای که سابقه بازی در تیم های لاکرونا و مالاگا را نیز در کارنامه خود دارد، طی روز های آینده به فلورانس سفر می کند تا ضمن انجام تست های پزشکی، قرارداد خود با فیورنتینا را امضا کند. بدین ترتیب به نظر می رسد آینده ویویانو و نتو خارج از فلورانس رقم خواهد خورد و باید منتظر خرید یک دروازه بان دیگر در طی روز های آتی نیز باشیم. باشگاه فیورنتینا نیز به طور رسمی این اخبار را تایید کرده است.


ویولا تا به اینجا ماتیاس وچینو، اولکساندر یاکوونکو و مارکوس آلونسو را برای فصل آینده به خدمت گرفته است. البته می توان به این نفرات جوزپه روسی و رافال ولسکی که در ژانویه خریداری شده و درگیر مصدومیت بودند را نیز اضافه کنیم. احتمال می رود در روز های آینده خبر خرید مونوا، خواکین و حتی چریل تریو نیز منتشر شود. ضمن اینکه شایعات مبنی بر خرید مارتین دمیکلیس مدافع تیم مالاگا نیز قوت گرفته و می توان منتظر حضور او نیز در فلورانس باشیم.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :