اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

وضعیت یووتیچ و لیاییچ مشابه نیست ؛ پیشنهاد جدید یوونتوس برای یویو

1149 شماره اطلاع نامه : وضعیت یووتیچ و لیاییچ مشابه نیست ؛ پیشنهاد جدید یوونتوس برای یویو 1392/03/09 وضعیت یووتیچ و لیاییچ مشابه نیست ؛ پیشنهاد جدید یوونتوس برای یویو اخبار نقل و انتقالات :: اخبار وضعیت یووتیچ و لیاییچ مشابه نیست ؛ پیشنهاد جدید یوونتوس برای یویو
وضعیت یووتیچ و لیاییچ مشابه نیست ؛ پیشنهاد جدید یوونتوس برای یویو

وضعیت یووتیچ و لیاییچ مشابه نیست ؛ پیشنهاد جدید یوونتوس برای یویو


"وضعیت استوان یووتیچ و آدم لیاییچ کاملا متفاوت می باشد." ساندرو منکوچی مدیر کل باشگاه فیورنتینا با بیان این مطلب از فروش یووتیچ و تمدید قرارداد آدم لیاییچ در آینده ای بسیار نزدیک خبر داد. تیم یوونتوس هم پیشنهادی جدید را برای خرید یووتیچ ارائه داده است.بحث فروش یووتیچ به یکی از تیم های یوونتوس، چلسی، منچستر سیتی و یا حتی آرسنال هر روز شکل جدی تری به خود می گیرد و شایعات متفاوتی در محافل ورزشی مطرح می شود. یوونتوس که مشتری شماره 1 این مهاجم 23 ساله می باشد در آخرین پیشنهاد خود حاضر شده ضمن پرداخت 18 میلیون، مالکیت لوکا مارونه را نیز به فیورنتینا بدهد ولی به نظر می رسد سران باشگاه فیورنتینا خواستار 22 میلیون به علاوه مارونه شده اند. به هر حال چیزی که مشخص می باشد این است که وینچنزو مونتلا علاقه خاصی به مارونه دارد و اختلاف دو تیم تنها بر سر مبلغ اضافه شونده در این انتقال می باشد. از کوالیارلا، متری، جووینکو، ایزلا و حتی جاکرینی و گابیادینی هم در روز های اخیر برای معاوضه نام برده شده است.


اما پس از ابراز علاقه تیم های آرسنال و منچستر سیتی، حالا چلسی هم به شمار خریداران یووتیچ در انگلستان اضافه شده است. گفته می شود خوزه مورینیو مربی فصل آینده آبی پوشان لندنی خواستار یویو بوده و حاضر به پرداخت 29 میلیون برای این بازیکن شده است. به هر صورت رقابت برای خرید یووتیچ همچنان ادامه داشته و باید منتظر روز های آینده باشیم. تیم های دورتمند و پاریس سنت ژرمن هم به تازگی به صف مشتریان یووتیچ اضافه شده و شاید برای خرید او اقدام جدی نیز داشته باشند. به هر شکل مهاجم مونته نگرویی فیورنتینا با تایید ساندرو منکوچی فصل آینده را دور از فلورانس به کار ادامه خواهد داد:


"وضعیت استوان یووتیچ و آدم لیاییچ کاملا متفاوت می باشد چون یووتیچ خواستار یک تجربه جدید می باشد و ما نیز تلاش می کنیم تا او را خوشحال کنیم اما فقط در صورت رسیدن پیشنهادی مناسب. ما می خواهیم قرارداد لیاییچ را تمدید کنیم و باید ببینیم در روز های آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. باشگاه وینچنزو مونتلا را به عنوان رهبر این پروژه مهم خود انتخاب کرده و با او ادامه خواهیم داد."


لازم به ذکر است که فالی رمضانی مدیر برنامه های استوان یووتیچ و آدم لیاییچ به زودی با سران باشگاه مذاکره خواهد کرد تا وضعیت تمدید قرارداد لیاییچ و تیم آینده یووتیچ مشخص شود. گفته می شود تیم یوونتوس تنها 15 روز دیگر به مذاکره برای خرید یووتیچ ادمه خواهد داد و در صورت عدم توافق برای این انتقال سایر گزینه های خود را بررسی خواهد کرد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :