اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

جدال با ناپولی برای خرید ماریو گومز

1150 شماره اطلاع نامه : جدال با ناپولی برای خرید ماریو گومز 1392/03/10 جدال با ناپولی برای خرید ماریو گومز اخبار نقل و انتقالات :: اخبار جدال با ناپولی برای خرید ماریو گومز
جدال با ناپولی برای خرید ماریو گومز

جدال با ناپولی برای خرید ماریو گومز


بر اساس گزارش رسانه های کشور آلمان، دو تیم فیورنتینا و ناپولی رقابت سختی را برای جذب ماریو گومز مهاجم گلزن تیم بایرن مونیخ آغاز کرده اند. البته ویولا گزینه های دیگری چون بوراک ایلماز و آلوارو نگردو را نیز مد نظر دارد.جدایی استوان یووتیچ از فیورنتینا و ادینسون کاوانی از ناپولی تقریبا قطعی شده و هر دو تیم به دنبال پیدا کردن جانشینی مناسب برای ستارگان خود می باشند. ابتدا بحث فرناندو تورس به شکل گسترده ای در محافل ورزشی ایتالیا مطرح شده و حالا نیز این دو تیم در راه جذب ماریو گومز با یکدیگر رقابت خواهند کرد. روزنامه سرشناس بیلد آلمان در وب سایت خود این خبر را تایید کرده و جدایی گومز به مقصد ایتالیا را بسیار محتمل دانسته است (عکس خبر مربوط به وب سایت بیلد). گومز در فصل گذشته در اکثر دیدار ها نیمکت نشین بوده و حالا نیز با خرید ماریو گوتزه و احتمالا روبرت لواندوفسکی از سوی بایرن، جایگاه زیادی در بایرن نخواهد داشت. از همین رو تصمیم به ترک بایرن گرفته است.


این مهاجم 28 ساله که کارنامه ورزشی پرگلی را از خود به جای گذاشته است مشتری های زیادی دارد ولی به نظر می رسد در صدر لیست نام تیم های فیورنتینا و ناپولی قرار دارد. گزینه دیگری که این روز ها صحبت های زیادی در مورد پیوستن او به ویولا مطرح شده، بوراک ایلماز مهاجم 27 ساله تیم گالاتاسرای ترکیه می باشد. پیشنهاد فیورنتینا برای جذب آقای گل لیگ ترکیه تایید شده ولی هنوز مذاکره جدی در این مورد صورت نگرفته است. تیم فاتح تریم برای این ستاره خود مبلغ 27 میلیون را درخواست کرد کرده که به نظر می رسد بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته باشد زیرا منابع آگاه اعلام کرده اند که گالا مهاجم گلزن خود را در ازای مبلغی کمتر از 20 میلیون به فروش خواهند رساند.


دیگر گزینه فیورنتینا، نگردو ستاره تیم سویا می باشد. با وجود اینکه مدیر برنامه های این بازیکن چندی پیش اعلام کرده بود که موکلش تنها در لیگ قهرمانان بازی خواهد کرد ولی سران باشگاه هنوز نا امید نشده و به تلاش خود ادامه می دهند. نام های دیگری چون امریک آئوبامیانگ، روبرتو سولدادو، جرمن دنیس و حتی ژرمی منز هم در هفته های اخیر مطرح شده اند ولی به نظر می رسد سه گزینه اصلی پراده و ماچیا برای خرید در خط حمله، ماریو گومز، بوراک ایلماز و آلوارو نگردو می باشند. البته نباید نام فرناندو تورس را نیز فراموش کرد چرا که این بازیکن به نوعی رویای زوج پراده و ماچیا می باشد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :