اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

تاکید مجدد فیورنتینا بر عدم تخفیف در قیمت فروش یووتیچ

1155 شماره اطلاع نامه : تاکید مجدد فیورنتینا بر عدم تخفیف در قیمت فروش یووتیچ 1392/03/12 تاکید مجدد فیورنتینا بر عدم تخفیف در قیمت فروش یووتیچ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار تاکید مجدد فیورنتینا بر عدم تخفیف در قیمت فروش یووتیچ
تاکید مجدد فیورنتینا بر عدم تخفیف در قیمت فروش یووتیچ

تاکید مجدد فیورنتینا بر عدم تخفیف در قیمت فروش یووتیچ


ساندرو منکوچی مدیر کل باشگاه فیورنتینا بار دیگر تاکید کرد که استوان یووتیچ فقط در ازای دریافت 30 میلیون فروخته خواهد شد و هیچ تخفیفی در این امر وجود نخواهد داشت.در جلسه ای که دو شب پیش در شهر میلان برگزار شد، ماریو کونینی از سوی باشگاه فیورنتینا به فالی رمضانی مدیر برنامه های استوان یووتیچ اعلام کرده بود که قیمت آزادی این ستاره 23 ساله فقط 30 میلیون پول نقد می باشد و هیچ معاوضه یا تخفیفی در این معامله وجود نخواهد داشت (متن کامل خبر در اینجا). اما امروز نیز ساندرو منکوچی که به همراه امیلیانو ویویانو به تماشای مسابقات موتور سواری گرند پریکس یا همان MotoGP در موگلو مشغول بود با سوال خبرنگاران سایت فیرنزه ویولا در این باره روبرو شد.


سوال این بود که "اگر یوونتوس به شما مبلغ 29.99 میلیون پول نقد را پیشنهاد کند، آیا یووتیچ را به آنها خواهید فروخت؟" منکوچی نیز تنها با یک کلمه "نه" به خبرنگاران پاسخ داد. بدین ترتیب نه تنها تیم یوونتوس، بلکه تیم های منچستر سیتی، آرسنال، چلسی، پاریس سنت ژرمن و حتی اینتر باید بدانند که باشگاه فیورنتینا تنها در ازای دریافت 30 میلیون راضی به فروش ستاره مونته نگرویی خود خواهد شد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :