اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

مولومبو و ایتورا برای تقویت خط میانی ؛ وضعیت دروازه به زودی مشخص می شود

1156 شماره اطلاع نامه : مولومبو و ایتورا برای تقویت خط میانی ؛ وضعیت دروازه به زودی مشخص می شود 1392/03/12 مولومبو و ایتورا برای تقویت خط میانی ؛ وضعیت دروازه به زودی مشخص می شود اخبار نقل و انتقالات :: اخبار مولومبو و ایتورا برای تقویت خط میانی ؛ وضعیت دروازه به زودی مشخص می شود
مولومبو و ایتورا برای تقویت خط میانی ؛ وضعیت دروازه به زودی مشخص می شود

مولومبو و ایتورا برای تقویت خط میانی ؛ وضعیت دروازه به زودی مشخص می شود


بر اساس گزارش های رسیده از کشور های انگلیس و اسپانیا، تیم فیورنتینا در تلاش برای جذب دو هافبک قدرتی به نام های یوسف مولومبو و مانوئل ایتورا می باشد. ضمن اینکه وضعیت امیلیانو ویویانو سنگربان فصل پیش ویولا نیز به زودی مشخص خواهد شد.فیورنتینا که تا به اینجا مارکوس آلونسو و اولکساندر یاکوونکو را خریداری کرده و به احتمال فراوان تا روز های آینده با خواکین سانچز، مونوا و چریل تریو نیز قرارداد امضا خواهد کرد، حالا به دنبال پیدا کردن جانشینی مطمئن برای دیوید پیزارو می باشد. از همین رو باشگاه دو گزینه را به طور جدی مد نظر دارد. یوسف مولومبو (بازیکن در تصویر) ستاره کونگویی تیم وست برومویچ آلبیون و مانوئل ایتورا هافبک اهل شیلی تیم مالاگا جدید ترین گزینه های مطرح شده می باشند. در روز های اخیر نیز از اسکات پارکر 32 ساله نام برده شده بود.


اما نحوه دستیابی ویولا به این دو بازیکن چندان سخت نمی باشد چرا که باشگاه انگلیسی به شدت نسبت به خرید منیر الحمداوی ابراز علاقه کرده و فیورنتینا می تواند از بازیکن مراکشی خود برای رسیدن به مولومبو استفاده کند. با این حال گفته می شود پیشنهاد 4 میلیون پوندی ویولا برای این هافبک تنومند 26 ساله آماده است. ایتورا هم در آخرین روز های قرارداد خود با تیم اسپانیایی قرار داشته و می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی فلورانس شود. البته تیم لیورپول نیز این هافبک که تا چند هفته دیگر 29 ساله خواهد شد را زیر نظر دارد.


دیگر مسئله ای که سران باشگاه به زودی برای حل آن اقدام خواهند کرد بحث سنگربانی تیم در فصل آینده می باشد. پراده که هنوز نتوانسته نظر سران پالرمو برای کاهش مبلغ 7.5 میلیونی توافقی در فصل گذشته را جلب کند، امیدوار است برای تمدید قرارداد قرضی ویویانو برای یک سال دیگر با زامپارینی به توافق برسد. در صورتی که این پیشنهاد ویولا نیز رد شود، سپس دوران حضور ویویانو در فلورانس به پایان رسیده و باشگاه سراغ سایر گزینه های خود خواهد رفت. از کاستل پانتیلیمون، مایکل آگاتزی، دیگو آلوز و استفان روفیه به عنوان اصلی ترین اهداف باشگاه برای حضور در آرتمیو فرانکی یاد می شود.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :