اخبار :: اخبار باشگاه

حضور در مونتکاتینی پیش از سفر به موئنا

1157 شماره اطلاع نامه : حضور در مونتکاتینی پیش از سفر به موئنا 1392/03/13 حضور در مونتکاتینی پیش از سفر به موئنا اخبار باشگاه :: اخبار حضور در مونتکاتینی پیش از سفر به موئنا
حضور در مونتکاتینی پیش از سفر به موئنا

حضور در مونتکاتینی پیش از سفر به موئنا


باشگاه فیورنتینا در وب سایت اختصاصی خود اعلام کرد که بازیکنان و کادر فنی تیم پیش از سفر به موئنا و شروع آماده سازی برای فصل جدید، به مدت 6 روز در مونتکاتینی به تمرین خواهند پرداخت.پیش از این و بر اساس تصمیم کادر فنی باشگاه مقرر شده بود که تمرینات آماده سازی برای شروع فصل جدید رقابت های سری آ مانند سال گذشته در کمپ تمرینی موئنا در منطقه ترنتینو برگزار شود (متن کامل خبر در اینجا). اما امروز نیز در وب سایت باشگاه اعلام شد که بنا بر نظر مربیان و پس از توافق با شهرداری مونتکاتینی، تیم به مدت 6 روز در ورزشگاه "دانیل ماریوتی" کار های خود را آغاز خواهد کرد تا برای اردویی 3 هفته ای در موئنا آماده شود.


از همین رو استفانو پوکی عضو شورای ورزشی این منطقه در مصاحبه با رادیو بلو رضایت خود از حضور فیورنتینا را ابراز کرد: "ما بسیار خوشحالیم و امیدواریم که هواداران نیز برای تماشای فیورنتینا و نقاط دیدنی این شهر به اینجا بیایند. ما همچنین تلاش خود را خواهیم کرد تا هواداران سفر راحت تری برای رسیدن به اینجا داشته باشند. ما همیشه رابطه خوبی با هم داشته ایم. شاید چند تیم محلی را برای بازی تدارکاتی در نظر بگیریم ولی تا 15 روز دیگر و پس از مشورت با مسئولین ویولا تصمیم نهایی را اعلام خواهیم کرد."


لازم به ذکر است که طبق برنامه ریزی انجام شده، تیم طی روز های 8 تا 13 ژولای میهمان مونتکاتینی بوده و سپس سه روز بعد با آمادگی لازم آماده سفر به موئنا خواهد شد. باشگاه فیورنتینا نیز اعلام کرده که تماشای این تمرینات برای تمامی مردم آزاد خواهد بود. خبر دیگر اینکه روز جمعه همین هفته هواداران متعصب ویولا در جشنی که تدارک دیده اند دور هم جمع خواهند شد و چیزی در حدود 3 ساعت ضمن ابراز خوشحالی خود از موفقیت های تیم در فصل گذشته، یاد و خاطره هواداران قدیمی ویولا که دیگر در جمعشان حضور ندارند را گرامی خواهند داشت.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :