اخبار :: اخبار باشگاه

یووتیچ در لیست فروش نیست ؛ کار خود را بدون عجله انجام خواهیم داد

1158 شماره اطلاع نامه : یووتیچ در لیست فروش نیست ؛ کار خود را بدون عجله انجام خواهیم داد 1392/03/14 یووتیچ در لیست فروش نیست ؛ کار خود را بدون عجله انجام خواهیم داد اخبار باشگاه :: اخبار یووتیچ در لیست فروش نیست ؛ کار خود را بدون عجله انجام خواهیم داد
یووتیچ در لیست فروش نیست ؛ کار خود را بدون عجله انجام خواهیم داد

یووتیچ در لیست فروش نیست ؛ کار خود را بدون عجله انجام خواهیم داد


دانیله پراده مدیر ورزشی فیورنتینا تاکید کرد استوان یووتیچ در لیست فروش باشگاه نیست ولی در صورت رسیدن پیشنهاد 30 میلیونی، آن را بررسی خواهند کرد.بر اساس تصمیم سازمان لیگ ایتالیا، امروز نمایندگان تیم های حاضر در سری آ در جلسه ای گرد هم آمدند. در پایان این جلسه دانیله پراده بار دیگر درباره وضعیت استوان یووتیچ و سایر شایعات پیرامون باشگاه فیورنتینا صحبت کرد:


"موضع باشگاه در مورد یووتیچ کاملا مشخص است، او در لیست فروش تیم نیست. رییس به این بازیکن قول داده بود که در پایان فصل با هم صحبت کنند ولی حالا وضعیت تفاوت کرده و ما از حفظ او خوشحالیم. با این حال اگر تیمی پیشنهادی ارائه کند آن را بررسی خواهیم کرد ولی بدون وارد شدن هیچ بازیکنی برای معاوضه و فقط در ازای دریافت 30 میلیون پول. پیشنهاد یووه برای معاوضه با مارونه؟ تا کنون که پیشنهادی ارائه نشده و تنها اتفاق رخ داده ملاقات ماریو کونینی با فالی رمضانی بود که پس از مدت ها و بدون هر گونه تعارفی برگزار شد. عدم ارتباط با یووه؟ همواره وجود داشته و اگر قرار باشد اتفاقی رخ بدهد باید دو باشگاه با هم توافق کنند."


پراده در ادامه خیلی کوتاه و مختصر در مورد سایر شایعات پیرامون باشگاه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد: "تمدید قرارداد لیاییچ؟ در روز های آینده با مدیر برنامه های او مذاکره خواهیم کرد. ماریو گومز؟ من چیز های زیادی در مورد او، نگردو و ایلماز در روزنامه ها خوانده ام. آنها بازیکنان قدرتمندی هستند و فیورنتینا نیز به دنبال بازیکنان خوب است ولی تا اینجا چیزی قطعی نشده است. پیزارو؟ ما هنوز صحبتی با او نداشتیم و منتظر هستیم تا از اردوی تیم ملی شیلی بازگردد."


"مونتلا؟ او از حضور در اینجا راضی است و با ما می ماند. خواکین؟ مذاکره مستقیمی با تیم مالاگا داشتیم و سعی می کنیم در این هفته انتقال را به اتمام برسانیم. مذاکره با پالرمو؟ بحث ویویانو هنوز باز است و باید منتظر باشیم. ایلیچیچ بازیکن خوبی است ولی هنوز صحبتی با او نداشته ایم. کوادرادو؟ ما کار خود را بدون عجله و با خونسردی کامل انجام خواهیم داد. آینده چرچی؟ مذاکرات فقط بین ما و تورینو خواهد بود تا وضعیت این بازیکن مشخص شود."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :