اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

تا 40 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد؟

1160 شماره اطلاع نامه : تا 40 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد؟ 1392/03/16 تا 40 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار تا 40 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد؟
تا 40 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد؟

تا 40 روز دیگر همه چیز مشخص خواهد شد؟


40 روز تا شروع اردوی پیش فصل فیورنتینا در کمپ تمرینی موئنا باقی مانده و وینچنزو مونتلا از سران تیم درخواست کرده که تا آن زمان ترکیب کاملی را در اختیارش قرار دهند. به همین دلیل وضعیت یووتیچ، لیاییچ، پیزارو، ویویانو، گومز، ایلیچیچ، خواکین و سایر بازیکنان ورودی و خروجی باید تا آن زمان مشخص شود.فصل نقل و انتقالات فوتبال در ایتالیا به طور رسمی از روز 1 ژولای (کمتر از 1 ماه دیگر) آغاز خواهد شد ولی به نظر می رسد تمامی تیم ها از همین حالا در پی مشخص کردن نفرات تیم خود می باشند. مونتلا نیز با توجه به حضور ویولا در دور مقدماتی لیگ اروپا می بایست نفرات خود را در اردوی پیش فصل در اختیار داشته باشد تا تیمی قدرتمند و آماده را روانه رقابت های فصل جدید کند. از همین رو نگاهی گذرا به وضعیت نقل و انتقالات تیم در فرصت باقی مانده خواهیم داشت.


از دروازه شروع می کنیم، جایی که امیلیانو ویویانو روز به روز از چارچوب آن دور تر می شود و گزینه هایی مثل آگاتزی، پانتیلیمون، روفیه و دیگو آلوز را در نردیکی خود می بیند. در خط دفاعی با خرید مارکوس آلونسو وضعیت سمت چپ مشخص شد و حالا پراده باید به فکر تقویت قلب و سمت راست خط دفاعی باشد. از مارتین دمیکلیس به عنوان اصلی ترین گزینه یاد می شود. ضمن اینکه فاکوندو رونکالیا نیز به احتمال فراوان برای درآمد زایی فروخته خواهد شد. در خط میانی رفتن پیزارو به دغدغه اصلی کادر فنی تبدیل شده ولی به هر شکل مونتلا باید به فکر مشخص کردن جانشینی مناسب برای وی باشد. گفته می شود لودی اولین گزینه مونتلا برای این پست است ولی نباید بازیکنانی چون مولومبو و حتی چیگارینی را فراموش کرد.


اما در خط حمله همه چیز مربوط به مشخص شدن وضعیت استوان یووتیچ می باشد. از طرفی هر روز شایعات جدید نشان دهنده نزدیک تر شدن او به یوونتوس می باشد و از طرف دیگر باشگاه فیورنتینا سعی دارد یا از این کار جلوگیری کرده یا آن را طبق خواسته های خود انجام دهد. فقط در صورتی که یویو از فلورانس سفر کند باید منتظر خرید ستاره ای چون ماریو گومز برای خط حمله باشیم. یوزیپ ایلیچیچ هم خواستار پیوستن به فیورنتیناست ولی او هم باید منتظر تمدید یا عدم تمدید قرارداد لیاییچ باشد. با این حال خرید خواکین و چریل تریو در روز های آینده بسیار محتمل می باشد. تیم فیورنتینا فقط تا روز 14 ژولای به فروش یووتیچ فکر می کند و پس از آن مذاکرات برای فروش این بازیکن راه به جایی نخواهد برد.


بدین ترتیب 40 روز فرصت برای زوج دانیله پراده و ادواردو ماچیا وجود دارد تا بهترین و کامل ترین ترکیب را برای وینچنزو مونتلا آماده کنند. البته به دلیل اینکه هنوز فصل نقل و انتقالات شروع نشده و بسیاری از تیم ها نیز مربی خود را معرفی نکرده اند کار سختی در انتظار زوج ورزشی ویولا می باشد ولی همین که ساختار اصلی تیم را تا روز 16 ژولای به مونتلا تحویل بدهند، عملکرد آنها قابل تقدیر خواهد بود.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :