اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

می توانم جای پیزارو را پر کنم ؛ آمبروزینی جدید ترین گزینه

1162 شماره اطلاع نامه : می توانم جای پیزارو را پر کنم ؛ آمبروزینی جدید ترین گزینه 1392/03/17 می توانم جای پیزارو را پر کنم ؛ آمبروزینی جدید ترین گزینه اخبار نقل و انتقالات :: اخبار می توانم جای پیزارو را پر کنم ؛ آمبروزینی جدید ترین گزینه
می توانم جای پیزارو را پر کنم ؛ آمبروزینی جدید ترین گزینه

می توانم جای پیزارو را پر کنم ؛ آمبروزینی جدید ترین گزینه


توماس پینا هافبک 25 ساله تیم مایورکا که به تازگی مورد توجه باشگاه فیورنتینا قرار گرفته مدعی شد می تواند جانشینی مناسب برای دیوید پیزارو در فلورانس باشد. خبر هایی نیز از علاقه ویولا به ماسیمو آمبروزینی شنیده شده است.دیوید پیزارو هر روز از فلورانس دور تر می شود و سران باشگاه به دنبال پیدا کردن گزینه ای مناسب و شایسته برای جانشینی او می باشند. پس از مطرح شدن اسامی مانند لودی، چیگارینی، مولومبو و ایتورا، به تازگی نام هافبک تیم مایورکا توماس پینا ایزلا نیز به لیست خرید پراده و ماچیا اضافه شده است. این بازیکن 25 ساله اسپانیایی در مورد شایعات پیوستن به فیورنتینا گفت:


"من از علاقه آنها خبر دارم و هفته آینده با مدیر برنامه هایم ملاقات خواهم کرد تا در مورد این مسئله صحبت کنیم. بورخا والرو؟ من با او صحبت کردم و از حضور در فیورنتینا و فلورانس بسیار خوشحال بود. او بازیکن بسیار خوبی است و امیدوارم در کنار او بازی کنم. تمدید قرارداد؟ با باشگاه صحبت کردم ولی فکر نمی کنم که احتمال تمدید قرارداد وجود داشته باشد. جدایی پیزارو؟ با وجود تفاوت هایی که با پیزارو دارم، من می توانم در پست او بازی کرده و جایش را پر کنم. من علاقه زیادی به بازی در لیگ ایتالیا دارم چون دوستان من مثل والرو در آنجا حضور دارند."


"همیشه آندره آ پیرلو را مورد ستایش قرار دادم و فکر می کنم فلورانس جای بسیار خوبی برای بازی کردن باشد. خوشحال خواهم شد اگر در کنار بازیکنانی که در اسپانیا سابقه بازی دارند قرار بگیرم، به عنوان مثال جوزپه روسی که یک بازیکن عالی است. خواکین در فیورنتینا؟ این یک خرید بسیار بزرگ برای فیونتینا خواهد بود. توانایی های خاصی دارد و امیدوارم که علاقه فیورنتینا به خرید او شکل واقعی به خود گرفته و به آنها ملحق شود."


اما رسانه های کشور ایتالیا روز گذشته خبری هم در مورد تلاش ویولا برای خرید ماسیمو آمبروزینی منتشر کردند. قرارداد هافبک 36 ساله تیم میلان به پایان رسیده و این ستاره کهنه کار می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود. از همین رو نام او نیز به عنوان یک گزینه احتمالی برای خرید فیورنتینا مطرح شده است. البته هنوز هیچ کدام از طرفین این خبر را تایید نکرده اند.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :