اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

ویویانو در فلورانس نمی ماند ؛ مشکلات اقتصادی یا عدم علاقه باشگاه؟

1163 شماره اطلاع نامه : ویویانو در فلورانس نمی ماند ؛ مشکلات اقتصادی یا عدم علاقه باشگاه؟ 1392/03/17 ویویانو در فلورانس نمی ماند ؛ مشکلات اقتصادی یا عدم علاقه باشگاه؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار ویویانو در فلورانس نمی ماند ؛ مشکلات اقتصادی یا عدم علاقه باشگاه؟
ویویانو در فلورانس نمی ماند ؛ مشکلات اقتصادی یا عدم علاقه باشگاه؟

ویویانو در فلورانس نمی ماند ؛ مشکلات اقتصادی یا عدم علاقه باشگاه؟


ساندرو منکوچی مدیر باشگاه فیورنتینا اعلام کرد این تیم قصد خرید مالکیت امیلیانو ویویانو را به دلیل مسائل اقتصادی ندارد. اما جورجو پرینتی مدیر باشگاه پالرمو نظر دیگری در این باره دارد و معتقد است فیورنتینا هرگز در مورد تخفیف مبلغ ویویانو درخواستی نداشته است.ویویانو سال گذشته به طور قرضی و با حق خرید 7.5 میلیونی از پالرمو به فیورنتینا پیوست. این در حالی بود که باشگاه پالرمو برای راحت تر شدن کار ویولا برای خرید این سنگربان، حاضر شد تمام مالکیت او را از اینتر خریداری کرده و سپس وی را به طور قرضی به فیورنتینا واگذار کند. پس از اتمام فصل صحبت های زیادی در مورد عدم علاقه ویولا برای خرید ویویانو با چنین مبلغی شنیده شد و در نهایت امروز ساندرو منکوچی نظر نهایی باشگاه را در این باره اعلام کرد. البته منکوچی در مورد سایر موضوعات تیم نیز به صحبت پرداخت:


"مدیر ورزشی باشگاه در حال بررسی وضعیت بازیکنان زیادی می باشد تا افرادی مناسب را برای شروع مذاکرات پیدا کند. کار کردن در بازار سخت خواهد بود اما تیمی قدرتمند تر را می سازیم. اگر یووتیچ به فروش نرسد، شرایط مشخصی پیش می آید ولی در صورتی که باشگاه را ترک کند کار دشواری را برای پیدا کردن یک بازیکن در سطح بین المللی داریم. آکوییلانی؟ یک بازیکن فوق العاده که نماینده ما در رقابت های جام کنفدراسیون ها خواهد بود. جایی که بازیکنان گذشته ویولا نیز حضور دارند و افرادی مانند چزاره پراندلی، که این نشان دهنده عملکرد خوب ما می باشد."


"ویویانو؟ او یک پسر بسیار خوب است و من علاقه زیادی به وی دارم اما مسائل مربوط به ماندن یا نماندن او در فلورانس موضوعی دیگر است. به احتمال زیاد ویویانو به دلیل مشکلات اقتصادی در فلورانس نخواهد ماند. پاسکوال؟ او کاپیتان ماست و می خواهد فوتبال خود را در اینجا به پایان برساند. از نظر ما نیز مشکلی وجود ندارد و او عضوی از فیورنتینای جدید خواهد بود. تونی؟ من خوشحال خواهم شد اگر او با هر عنوانی با ما بماند اما تصمیم نهایی با خودش خواهد بود. تونی کار های بسیار زیادی برای فیورنتینا انجام داده که هرگز از ذهن مردم فلورانس پاک نخواهد شد."


اما جورجو پرینتی یکی از مدیران باشگاه پالرمو، از مصاحبه ساندرو منکوچی و صحبت هایش در مورد وضعیت امیلیانو ویویانو ابراز شگفتی کرده و مدعی شد هیچ درخواست تخفیفی از سوی سران فیورنتینا به آنها نرسیده است:


"2 یا 3 روز پیش باشگاه فیورنتینا به ما اطلاع داد که قصد خرید ویویانو را نداشته و می خواهند روی دروازه بان دیگری حساب کنند. هیچ کس از ما درخواست تخفیف نداشت و اگر آنها چنین مسئله ای را مطرح می کردند بدون شک در مورد آن مذاکره می کردیم. از نوع برخورد سران ویولا با این موضوع شگفت زده ام چون ما فصل گذشته برای پیوستن ویویانو به فیورنتینا حاضر شدیم مالکیت کامل او را از اینتر خریداری کنیم ولی حالا خوشحال نیستیم چون فیورنتینا رفتار عجیبی در این باره داشت. میلیاچو و ایلیچیچ؟ برای میلیاچو در روز های آینده مذاکره می کنیم ولی با توجه به اتفاقی که در قضیه ویویانو رخ داد، شاید برای ایلیچیچ با تیم های دیگر مذاکره کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :