اخبار :: اخبار باشگاه

صحبت های ملی پوشان فیورنتینا ؛ مصدومیت یووتیچ جدی نیست

1165 شماره اطلاع نامه : صحبت های ملی پوشان فیورنتینا ؛ مصدومیت یووتیچ جدی نیست 1392/03/18 صحبت های ملی پوشان فیورنتینا ؛ مصدومیت یووتیچ جدی نیست اخبار باشگاه :: اخبار صحبت های ملی پوشان فیورنتینا ؛ مصدومیت یووتیچ جدی نیست
صحبت های ملی پوشان فیورنتینا ؛ مصدومیت یووتیچ جدی نیست

صحبت های ملی پوشان فیورنتینا ؛ مصدومیت یووتیچ جدی نیست


استوان یووتیچ و آلبرتو آکوییلانی ستاره های ملی پوش تیم فیورنتینا پس از نتایج نه چندان مناسب تیم های مونته نگرو و ایتالیا در بازی های مقدماتی جام جهانی، از عملکرد تیم های ملی خود دفاع کردند.تیم ملی مونته نگرو شب گذشته در یک بازی خانگی برابر تیم ملی اوکراین با 4 گل مغلوب شد ولی استوان یووتیچ معتقد است تیمش هنوز شانس زیادی برای صعود به جام جهانی در اختیار دارد. نکته اصلی این دیدار که در غیاب استفان ساویچ مصدوم برگزار می شد، مصدومیت دیگر بازیکن فیورنتینا یعنی یووتیچ در دقیقه 43 بود که در ابتدا هواداران ویولا و تیم ملی مونته نگرو را نگران کرد اما تست های بعدی نشان داد که آسیب دیدگی وی جدی نبوده و فقط مشکل عضلانی برای یویو رخ داده که او را 15 روز خانه نشین خواهد کرد. جالب اینجاست که تمامی گل های تیم 10 نفره اوکراین برابر حریف 9 نفره خود در نیمه دوم و در غیبت یووتیچ به ثمر رسید:


"در نیمه اول بازی خیلی خوبی را انجام دادیم ولی نتوانستیم از موقعیت های زیادی که بدست آوریم استفاده کنیم. همانطور که همیشه در فوتبال رخ می دهد، در نهایت تنبیه شدیم. ما نباید عصبانی باشیم ولی واقعا حسرت می خوریم چون با این سه امتیاز می توانستیم گام بلندی برداریم. سه بازی دیگر باقی مانده و فرصت استراحت داریم. باید ذهن خود را آماده کنیم و باور داشته باشیم که هنوز شانس بسیار خوبی برای صعود به جام جهانی پیش رو داریم. من همیشه خوش بین هستم و اعتقاد دارم که بازی خوبی را در برابر لهستان ارائه خواهیم کرد چون کیفیت بالایی داشته و به خوبی آماده شده ایم."


اما آلبرتو آکوییلانی دیگر ملی پوش فیورنتینا هم شب گذشته موفقیتی کسب نکرد و در تساوی بدون گل ایتالیا برابر چک تنها 13 دقیقه فرصت بازی کردن پیدا کرد. از نظر آکو که در دقایق پایانی به جای آندره آ پیرلو به میدان رفت، نمایش آتزوری در خانه چک ضعیف نبوده است:


"بازی بسیار پیچیده ای بود به خصوص وقتی که 10 نفره شدیم (اشاره به اخراج بالوتلی) ولی فکر نمی کنم که امتیازات این بازی از دست رفته باشند. من فقط 13 دقیقه در میدان بودم و سعی کردم بهترین نمایش خود را ارائه کنم. چک در این بازی به سختی جنگید و نبرد بسیار دشواری بود. من این بازی را یک نمایش ضعیف از ایتالیا نمی بینم چون در این مقطع از سال تمامی بازیکنان خستگی زیادی دارند. بدون توجه به پستی که بازی کردم از حضور در این مسابقه خوشحالم ضمن اینکه احساس رضایت می کنم که من را یک بازیکن چند پستی می دانند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :