اخبار :: اخبار باشگاه

من خائن نیستم، می روم تا پیشرفت کنم

1166 شماره اطلاع نامه : من خائن نیستم، می روم تا پیشرفت کنم 1392/03/19 من خائن نیستم، می روم تا پیشرفت کنم اخبار باشگاه :: اخبار من خائن نیستم، می روم تا پیشرفت کنم
من خائن نیستم، می روم تا پیشرفت کنم

من خائن نیستم، می روم تا پیشرفت کنم


استوان یووتیچ ستاره 23 ساله تیم فیورنتینا در مصاحبه ای طولانی با گاتزتا دلو اسپورت ضمن تشکر از مردم شهر فلورانس و هواداران باشگاه فیورنتینا اعلام کرد زمان جدایی از ویولا فرا رسیده است.در ساعت های اولیه امروز روزنامه گاتزتا دلو اسپورت، مطلبی با عنوان "خداحافظ فیورنتینا، یوونتوس من را صدا می زند" چاپ کرد که در آن متن مصاحبه مفصل ستاره مونته نگرویی فیورنتینا قرار داشت. یووتیچ در این مصاحبه رسانه ای ابراز امیدواری کرد زیر نظر آنتونیو کونته مربی تیم یوونتوس پیشرفت بیشتری داشته باشد:


"من نمی خواهم از خداحافظی استفاده کنم چون این کلمه را دوست ندارم. نمی خواهم علاقه ای که بین من و مردم وجود دارد از بین برود و امیدوارم تصویر مثبتی از من در ذهن آنها وجود داشته باشد. آنها به من لقب "یویو" را دادند و من هم علاقه خاصی به آنها داشته و از آنها سپاسگزارم. من از سال 2008 اینجا بودم و 5 فصل بسیار خوب را سپری کردم. فکر می کنم هر چه که می توانستم را برای فیورنتینا انجام داده و چیز بیشتری برای ارائه کردن ندارم. من جوان و جاه طلب بوده و به نظرم طبیعی است که به دنبال آزمایش کردن خودم در جایی دیگر باشم و فکر نمی کنم چیزی که می خواهم اشتباه باشد. هواداران همیشه از من می خواستند که با آنها صادق باشم و حالا همین کار را انجام می دهم."


"من نیاز به یک انگیزه جدید برای پیشرفت در یک باشگاه بزرگ دارم. من با فیورنتینا در رقابت های اروپایی بازی کردم ولی حالا می خواهم در اروپا به قهرمانی برسم. یوونتوس؟ آنها برای یک سال به دنبال من بوده اند. در لیست خرید خود من را بالاتر از بازیکنانی چون ایبراهیمویچ، توز و هیگواین قرار دادند و چه کسی از چنین اتفاقی خوشحال نخواهد شد؟ من که خوشحال شدم و فکر نمی کنم پذیرفتن آن به معنی خیانت کردن باشد. من احساس می کنم کونته می تواند من را برای پیشرفت بیشتر کمک کند و ما احترامی متقابل داریم. البته من پیشنهاد های تیم های دیگر را نیز بررسی خواهم کرد. انگلیس و اسپانیا هم لیگ هایی فوق العاده دارند و پیشنهاد هایی نیز دارم. پس باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد."


"رییس آندره آ دلاواله از من خواست تا به او بگویم که چه چیزی می خواهم و من همین کار را انجام دادم. حالا نیز به صورت عمومی و رسانه ای به شفاف ترین شکل ممکن بیان می کنم. این واقعا در اختیار من نیست که برای خودم قیمت مشخص کنم. من فقط می دانم که سال گذشته رییس از من درخواست کرد که یک سال دیگر فلورانس بمانم. سپس در صورتی که خواهان جدایی باشم باشگاه این کار را برای من آسان تر خواهد کرد ولی منصفانه بگویم که درخواست 30 میلیون برای فروش، این کار را آسان تر نکرده است. یک بند در قرارداد من وجود دارد که مبلغ فروش من را 30 میلیون مشخص کرده ولی فیورنتینا هیچ استثنایی برای علاقه من به ترک باشگاه در نظر نگرفته است."


"من لحظات فوق العاده ای را با فیورنتینا داشتم و همچنین روز های بد مصدومیت. امیدوارم که هواداران از من به خاطر کار هایی که برای آنها، تیم و باشگاه انجام دادم قدردانی کنند. من وقتی که به فلورانس رسیدم فقط یک پسر جوان بودم اما حالا به عنوان یک مرد و یک بازیکن خوب اینجا را ترک می کنم و به همین دلیل از همه تشکر می کنم. فلورانس همیشه در قلب من خواهد بود اما احساس می کنم وقت جدایی فرا رسیده است. لیاییچ؟ او امسال شکوفا شد و این بسیار عالی است چون فقط با 21 سال سن به خوبی می داند که باید چه کاری انجام دهد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :