اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

تریو و ایلیچیچ خواهان حضور در فلورانس

1169 شماره اطلاع نامه : تریو و ایلیچیچ خواهان حضور در فلورانس 1392/03/21 تریو و ایلیچیچ خواهان حضور در فلورانس اخبار نقل و انتقالات :: اخبار تریو و ایلیچیچ خواهان حضور در فلورانس
تریو و ایلیچیچ خواهان حضور در فلورانس

تریو و ایلیچیچ خواهان حضور در فلورانس


چریل تریو و یوزیپ ایلیچیچ دو گزینه خرید ویولا از علاقه خود برای حضور در فلورانس خبر دادند ولی با این حال فیورنتینا در این راه رقبای سرسختی را پیش رو دارد.تنها چند ساعت پس از اتمام رقابت های سری آ بود که چریل تریو عنوان کرد آماده انتقال به فیورنتینا می باشد ولی این امر هنوز محقق نشده و رسانه های کشور ایتالیا از این ستاره فرانسوی به عنوان گزینه ای برای جانشینی کوین بواتنگ در تیم میلان نام برده اند. این بازیکن 30 ساله که پیش از این مد نظر رم هم قرار داشت، فصلی بسیار خوب را با به ثمر رساندن 13 گل به پایان رسانده و همان طور که قبلا مطرح کرده بود آماده ترک کیه وو برای یک تیم بزرگ تر می باشد. تریو پس از انتشار شایعات اخیر در مصاحبه با توتو مرکاتو وب از وضعیت خود سخن گفت:


"من در لیست فروش قرار دارم و به احتمال زیاد کیه وو را ترک خواهم کرد. تا 2 یا 3 هفته دیگر وضعیت تیم آینده من مشخص خواهد شد. فیورنتینا؟ بله این صحت دارد، وکیل من با آنها صحبت کرده ولی هیچ چیزی قطعی نشده است. باید منتظر باشیم و ببینیم که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. میلان؟ یکی از تیم هایی که من علاقه دارم در آن بازی کنم. میلان تیمی بزرگ است و من هم آماده بازی کردن در یک تیم مهم هستم. به هر حال زمان یک جهش بزرگ برای من فرا رسیده و فیورنتینا، میلان یا یک تیم دیگر مانند آنها بهترین جا برای من هستند. پیشنهاد های زیادی دارم ولی می خواهم در ایتالیا به فوتبال ادامه دهم."


دیگر گزینه باشگاه برای خرید، یوزیپ ایلیچیچ ستاره 25 ساله تیم سقوط کرده پالرمو می باشد. امیر روزنیچ مدیر برنامه های این بازیکن که مشتری های بسیار زیادی در سرتاسر اروپا دارد، در مصاحبه با رادیو اسپورتیوو اعلام کرد موکلش به شدت تحت تاثیر پروژه ویولا قرار گرفته و فلورانس مکانی ایده آل برای او می باشد. البته مبلغ 15 میلیون درخواستی پالرمو برای ستاره خود و همچنین رقبای زیاد، کار فیورنتینا را بسیار سخت کرده است:


"با وجود اینکه پیشنهاد های خوبی از لیگ های دیگر داریم ولی او می خواهد در ایتالیا بماند. یوزیپ همواره گفته که مجذوب پروژه ویولا و فوتبالی که تیم مونتلا ارائه می کند شده است. حضور در لیگ قهرمانان و پول فعلا برای ما مهم نیستند و به دنبال بهترین پروژه برای انتقال یوزیپ می باشیم. با این شرایط فکر می کنم که فلورانس مکانی ایده آل برای او باشد. دو باشگاه به زودی با هم مذاکره می کنند و در صورت توافق، ما نیز وارد عمل می شویم. در حال حاضر فقط باید منتظر باشیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :