اخبار :: اخبار باشگاه

نارضایتی کاپیتان از صحبت های یووتیچ و پیزارو

1170 شماره اطلاع نامه : نارضایتی کاپیتان از صحبت های یووتیچ و پیزارو 1392/03/22 نارضایتی کاپیتان از صحبت های یووتیچ و پیزارو اخبار باشگاه :: اخبار نارضایتی کاپیتان از صحبت های یووتیچ و پیزارو
نارضایتی کاپیتان از صحبت های یووتیچ و پیزارو

نارضایتی کاپیتان از صحبت های یووتیچ و پیزارو


مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا معتقد است صحبت های یووتیچ و پیزارو تیم را دچار مشکل و بی ثباتی کرده و باشگاه باید به سرعت در مورد آنها تصمیم گیری کند.دیوید پیزارو و استوان یووتیچ از علاقه خود به ترک فیورنتینا در تابستان خبر داده اند، اتفاقی که به نظر کاپیتان بنفش پوشان باعث بی ثباتی تیم شده است. پاسکوال در مصاحبه با رادیو بلو ابراز امیدواری کرد فصل خوب دیگری را با ویولا سپری کند:


"من امیدوارم با وجود افزایش سن بتوانم روند خوبی که در این فصل داشتم را در فصل آینده نیز ادامه دهم. یووتیچ و پیزارو؟ وضعیت آنها در حال حاضر تیم را دچار مشکل و بی ثباتی کرده و باشگاه باید در مقابل صحبت های تند آنها تصمیم مهمی بگیرد. تیم ملی؟ صادقانه بگویم که از این اتفاقات خوشحال نیستم چون فصل بسیار خوبی را با تیمم سپری کردم. با این حال فیورنتینا تیم ملی من می باشد و این در اختیارات من نیست که در مورد شایستگی برای دعوت به تیم ملی صحبت کنم. پست بازی؟ در خط میانی 5 نفره فضای بیشتری برای کار کردن دارم و 3 مدافع نیز پشت سر ما قرار دارند. امسال برای ساخته شدن تیمی جدید و بازگشت شور و اشتیاق به هواداران بسیار مهم بود. از زمانی که وارگاس از تیم رفت، از لحاظ تاکتیکی فرصت بیشتری برای خودنمایی پیدا کردم."


"ماریو گومز؟ بازیکنی مانند او در درون محوطه جریمه مدافعین را آزار می دهد ولی فراموش نکنید که تیم ما در حال حاضر جوزپه روسی را نیز در اختیار دارد. پپیتو آماده شده و می خواهد بازگشته و شروعی دوباره داشته باشد. ما خوشحالیم که او را از ابتدای فصل آینده در ترکیب خواهیم داشت. فیورنتینای جدید؟ من نمی دانم چه تیمی خواهیم داشت ولی امیدوارم تیمی به مراتب کامل تر را به سرعت بسازیم چون فصل مهم و رقابتی در پیش داریم. آلونسو؟ من نمی خواهم به او به عنوان یک ذخیره نگاه شود. او یک بازیکن جوان است که می خواهد پیشرفت کند و فضای لازم را در اختیار دارد. ما نیز به او کمک خواهیم کرد. بازوبند کاپیتانی؟ زمانی که به من پیشنهاد شد به سرعت پذیرفتم ولی این موضوع یک مسئولیت سنگین برای من به وجود می آورد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :