اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

هشدار یاکوونکو به مهاجمین ویولا ؛ خواکین آماده جدایی از مالاگا

1171 شماره اطلاع نامه : هشدار یاکوونکو به مهاجمین ویولا ؛ خواکین آماده جدایی از مالاگا 1392/03/22 هشدار یاکوونکو به مهاجمین ویولا ؛ خواکین آماده جدایی از مالاگا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار هشدار یاکوونکو به مهاجمین ویولا ؛ خواکین آماده جدایی از مالاگا
هشدار یاکوونکو به مهاجمین ویولا ؛ خواکین آماده جدایی از مالاگا

هشدار یاکوونکو به مهاجمین ویولا ؛ خواکین آماده جدایی از مالاگا


اولکساندر یاکوونکو مهاجم جدید ویولا به سایر مهاجمین تیم هشدار داد که برای پیدا کردن یک جای ثابت در ترکیب تیم به فلورانس آمده است. خواکین سانچز هدف اسپانیایی فیورنتینا نیز در مصاحبه ای کوتاه عنوان کرد آماده ترک مالاگا و پیوستن به بنفش پوشان می باشد.اولکساندر یاکوونکو مهاجم خریداری شده توسط باشگاه که به عنوان بازیکن آزاد از اندرلخت به فیورنتینا پیوست، ابراز امیدواری کرد زیر نظر مونتلا پیشرفت کند:


"هدف اصلی من پیدا کردن یک جای ثابت در ترکیب تیم فیورنتینا می باشد. من می دانم که می توانم با کمک مونتلا پیشرفت زیادی داشته باشم. فکر می کنم فیورنتینا کیفیت بازی من را دیده نه تعداد دقایقی که در فصل گذشته به میدان رفتم. صادقانه بگویم که من چند ماه پیش با ویولا قرارداد امضا کردم اما برای اینکه به تیم اندرلخت بی احترامی نکرده باشم چیزی در این مورد نگفتم. پیوستن به سری آ برای من بسیار مهم می باشد و هر بازیکنی آروزی حضور در این لیگ را دارد."


ستاره باتجربه تیم مالاگا نیز چند هفته ای هست که مد نظر سران باشگاه فیورنتینا قرار گرفته و هر روز صحبتی تازه از زمان انتقال او به ویولا مطرح می شود. اما حذف رسمی تیم مالاگا از رقابت های اروپایی فصل آینده به دلیل مشکلات مالی، باعث شد تا این وینگر 32 ساله در یک مصاحبه کوتاه، جداییش از مالاگا را اعلام کند:


"برای من ماندن در مالاگا در فصل آینده دشوار است. دلایل زیادی برای این تصمیم دارم و به زودی آنها را اعلام می کنم. پیشنهاد های خوب و زیادی به من و مدیر برنامه هایم رسیده که مشخصا فیورنتینا هم بین آنها هست. جایی که مطمئنا مکانی ایده آل برای من می باشد و استقبال خوبی از من خواهند داشت."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :