اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

وکیل آمبروزینی در فلورانس ؛ توافق برای آگاتزی نزدیک است؟

1172 شماره اطلاع نامه : وکیل آمبروزینی در فلورانس ؛ توافق برای آگاتزی نزدیک است؟ 1392/03/22 وکیل آمبروزینی در فلورانس ؛ توافق برای آگاتزی نزدیک است؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار وکیل آمبروزینی در فلورانس ؛ توافق برای آگاتزی نزدیک است؟
وکیل آمبروزینی در فلورانس ؛ توافق برای آگاتزی نزدیک است؟

وکیل آمبروزینی در فلورانس ؛ توافق برای آگاتزی نزدیک است؟


مدیر برنامه های ماسیمو آمبروزینی ستاره کهنه کار تیم میلان امروز در شهر فلورانس حاضر شده و دیداری کوتاه با سران باشگاه فیورنتینا داشت تا شرایط انتقال این بازیکن به فلورانس را بررسی کنند.روز گذشته ماسیمو آمبروزینی پس از دورانی در حدود 18 سال از باشگاه میلان جدا شد و حالا می تواند به عنوان بازیکنی آزاد راهی تیمی دیگر شود. از مدت ها پیش نام تیم وستهام انگلیس به عنوان اصلی ترین مشتری این بازیکن 36 ساله مطرح شده بود ولی مورنو روگی مدیر برنامه های این بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا معتقد است پیشنهاد تیم های ایتالیایی نیز بررسی خواهد شد: "اگر پیشنهاد مناسبی از ایتالیا برسد، مطمئنا آن را به طور کامل رد نخواهیم کرد."


از همین رو رسانه های کشور ایتالیا امروز مدعی شدند که مورنو روگی با دانیله پراده در شهر فلورانس ملاقات کرده تا شرایط انتقال آمبروزینی به فیورنتینا را بررسی کنند. البته هیچ کدام از طرفین صحبتی در این مورد نداشته اند و احتمالا این جلسه بسیار ساده و بدون حرف خاصی برگزار شده است. به هر شکل به نظر نمی رسد که آمبروزینی برای ویولا یک گزینه اصلی و اولویت خرید باشد و در حال حاضر تنها می توان وی را یک فرضیه و احتمال برای اضافه شدن به خط میانی دانست.


خبر دیگر اینکه گفته می شود سران باشگاه برای خرید آگاتزی پیشنهادی 3 میلیونی به تیم کالیاری ارائه کرده اند ولی آنها خواستار 5 میلیون برای سنگربان خود می باشند. با این حال به نظر می رسد دو تیم روی قیمتی در حدود 4 میلیون به توافق برسند. مدیر برنامه های دومنیکو کریشیتو نیز هرگونه مذاکره با فیورنتینا را تکذیب کرده و عنوان کرد این بازیکن به فوتبال خود در روسیه ادامه خواهد داد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :