اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

انگلیسی ها پیشتاز رقابت برای خرید یویو ؛ گومز همچنان پشت خط

1177 شماره اطلاع نامه : انگلیسی ها پیشتاز رقابت برای خرید یویو ؛ گومز همچنان پشت خط 1392/03/25 انگلیسی ها پیشتاز رقابت برای خرید یویو ؛ گومز همچنان پشت خط اخبار نقل و انتقالات :: اخبار انگلیسی ها پیشتاز رقابت برای خرید یویو ؛ گومز همچنان پشت خط
انگلیسی ها پیشتاز رقابت برای خرید یویو ؛ گومز همچنان پشت خط

انگلیسی ها پیشتاز رقابت برای خرید یویو ؛ گومز همچنان پشت خط


رسانه های کشور انگلیس مدعی شده اند که تیم منچستر سیتی بار دیگر به عرصه رقابت برای خرید استوان یووتیچ بازگشته و در این راه نبرد سختی را با چلسی و یوونتوس آغاز کرده است.تیم متمول منچستر سیتی پیش از این در زمان مربیگری روبرتو مانچینی علاقه زیادی برای جذب یووتیچ داشت ولی حالا با قوت گرفتن شایعات مبنی بر خروج کارلوس توز از این تیم، مانوئل پیگرینی بار دیگر خواستار جذب ستاره 23 ساله فیورنتینا شده است. اما سیتی تنها خریدار یویو نیست، تیم های چلسی، یوونتوس و حتی آرسنال هم برای خرید این بازیکن تلاش هایی را انجام داده اند. علاقه بیانکونری و مربی این تیم آنتونیو کونته برای جذب یووتیچ بر هیچ کس پوشیده نیست ولی درخواست 30 میلیون پول نقد ویولا باعث شده که آنها تا امروز از خرید این ستاره مونته نگرویی اجتناب کنند.


با این حال شانس تیم چلسی هم در کورس رقابت برای خرید یووتیچ کم نیست. روز گذشته ولادو لمیچ و جوزپه ریزو دو تن از مشاوران و نمایندگان باشگاه چلسی در رستوران جانینو شهر میلان با دانیله پراده ملاقات کرده و در مورد آینده یووتیچ به مذاکره پرداختند. مورینیو که از عرصه رقابت برای خرید کاوانی کنار کشیده، حالا تمام توجه خود را معطوف یووتیچ کرده و قصد دارد مبلغ درخواستی ویولا را پرداخت کند. البته هنوز پیشنهاد رسمی از سوی هیچ کدام یک از تیم های انگلیسی ارائه نشده ولی با توجه به پیش آمد های اخیر و رابطه بسیار بد دو باشگاه فیورنتینا و یوونتوس، می توان انتظار داشت که تیم های انگلیسی از شانس بیشتری برای به دست آوردن یووتیچ برخوردار باشند.


از آلمان نیز خبر رسیده که باشگاه بایرن به فیورنتینا برای خرید ماریو گومز اولتیماتوم داده ولی دانیله پراده هنوز عجله ای برای نهایی کردن این انتقال از خود نشان نداده است. موضوع مشخص این است که گومز تنها در صورت فروش یووتیچ به فلورانس خواهد آمد ولی باشگاه نیز قصد ندارد در مواضع خود ضعف نشان داده و از مبلغ درخواستی خود برای فروش یویو بکاهد. شایعه ای نیز در مورد معاوضه یووتیچ و گومز مطرح شد که هرگز از سوی دو تیم تایید نشد. به هر شکل باشگاه فیورنتینا با ماریو گومز به توافق رسیده و در صورت فروش یووتیچ این بازیکن آلمانی را به خدمت خواهد گرفت. البته اگر در این فاصله گومز راهی تیم دیگری نشود.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :