اخبار :: اخبار باشگاه

به قراردادم با ویولا احترام می گذارم

1178 شماره اطلاع نامه : به قراردادم با ویولا احترام می گذارم 1392/03/25 به قراردادم با ویولا احترام می گذارم اخبار باشگاه :: اخبار به قراردادم با ویولا احترام می گذارم
به قراردادم با ویولا احترام می گذارم

به قراردادم با ویولا احترام می گذارم


آدم لیاییچ ستاره جوان تیم فیورنتینا که این روز ها برای تعطیلات به صربستان سفر کرده اعلام کرد با وجود داشتن پیشنهاد های زیاد، به قراردادش با ویولا احترام می گذارد.لیاییچ که در نیم فصل دوم رقابت های فصل گذشته سری آ عملکردی استثنایی داشته و بار دیگر نام خود را بر سر زبان ها انداخت، تنها 1 سال دیگر با فیورنتینا قرارداد دارد و هر روز شایعاتی متفاوت در مورد آینده او به گوش می رسد. این ستاره 21 ساله در مصاحبه ای مطبوعاتی با چند رسانه کشور صربستان از جمله RTV و اسپورتس، صحبت های خود را اینگونه مطرح کرد:


"نمی توانم پارتیزان را فراموش کنم، آنها در قلب من قرار دارند و هر کاری که می توانستم را برای آنها انجام دادم. آنها من را وارد دنیای حرفه ای فوتبال کردند و به همین دلیل برای همیشه از آنها سپاسگزارم. از نظر من منچستر یونایتد و رئال مادرید بزرگ ترین باشگاه های دنیا هستند. می توانستم در منچستر بازی کنم ولی نمی دانم چرا توسط آنها خریداری نشدم. اما این پایان دنیا نبود و فیورنتینا به من این فرصت را داد تا در لیگ ایتالیا بازی کنم، از انتخابم راضی هستم، دوران خوبی را در فیورنتینا داشتم و هنوز یک سال دیگر نیز قرارداد دارم. در ابتدا نیز خیلی خوش شانس بودم که بازیکنان هم پست من مصدوم شده و پراندلی فرصت بازی کردن را به من داد."


"فصلی که به پایان رسید برای من بسیار مهم بود به خصوص اینکه موفق شدم گل های زیادی به ثمر رسانده و به هم تیمی هایم پاس گل بدهم. میهایلویچ؟ از او تشکر می کنم چرا که اولین نفری بود که به من اعتماد به نفس داده و به عنوان یک بازیکن ثابت در ترکیب از من استفاده کرد. اما در تیم ملی او از من می خواهد که سرود ملی را بخوانم ولی من هرگز این کار را انجام نخواهم داد. پس از یک فصل سخت به استراحت نیاز داشتم. دلتنگ کشور خودم شده بودم و تصمیم گرفتم برای استراحت به اینجا بیایم تا برای فصل آینده آماده شوم. قرارداد؟ در حال حاضر من یک بازیکن فیورنتینا بوده و به چیز دیگری فکر نمی کنم. می دانم که پیشنهاد های زیادی دارم ولی یک سال دیگر قرارداد داشته و به آن احترام می گذارم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :