اخبار :: اخبار باشگاه

قرارداد جدید هفته آینده امضا خواهد شد

1181 شماره اطلاع نامه : قرارداد جدید هفته آینده امضا خواهد شد 1392/03/27 قرارداد جدید هفته آینده امضا خواهد شد اخبار باشگاه :: اخبار قرارداد جدید هفته آینده امضا خواهد شد
قرارداد جدید هفته آینده امضا خواهد شد

قرارداد جدید هفته آینده امضا خواهد شد


مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا بار دیگر اعلام آمادگی کرد که فوتبال خود را در فلورانس به پایان برساند. وکیل او نیز مذاکرات برای تمدید قرارداد را به هفته آینده موکول کرد.قرارداد مدافع چپ پای ویولا در انتهای فصل آینده به اتمام خواهد رسید ولی هم بازیکن و هم باشگاه خواستار تمدید قرارداد می باشند. پاسکوال و گاستونه ریتزاتو، مدیر برنامه هایش، هر دو تاکید کردند که تمدید قرارداد با فیورنتینا به زودی انجام خواهد شد. کاپیتان ویولا در این باره گفت: "هنوز صحبتی برای تمدید قرارداد نشده است ولی همه می دانند که من می خواهم فوتبالم را در فلورانس به پایان رسانده و به یک نماد برای باشگاه تبدیل شوم. دوران ناکامی سپری شدند و حالا می خواهیم به بالاترین سطح باز گردیم. تیم ملی من فلورانس است زیرا نشاط و لذت زیادی را به من می دهد."


ریتزاتو هم نظرات موکل خود را تایید کرده و اضافه کرد: "مشکلی برای تمدید قرارداد وجود ندارد. مانوئل خواهان حضور در فیورنتینا و باشگاه نیز خواهان او می باشد. با این حال مذاکرات به هفته آینده موکول خواهد شد چون سران باشگاه در حال حاضر درگیر مذاکرات حساس دیگری هستند. مانوئل در فلورانس خوشحال است، عاشق این شهر می باشد و هواداران نیز او را دوست دارند. باشگاه نسبت به او احترام زیادی قائل بوده و تیم نیز او را به عنوان یک رهبر قبول کرده است. این موضوع دلیل علاقه بازیکن برای پایان دادن به فوتبال خود در این شهر فوق العاده است."


بدین ترتیب باید منتظر بود تا هفته آینده ریتزاتو و پاسکوال با سران باشگاه ملاقات کرده و برای امضای قراردادی جدید به توافق برسند. البته گفته می شود باشگاه پیشنهاد اضافه شدن تنها 1 سال به مدت قرارداد را ارائه کرده ولی بازیکن خواستار 2 سال افزایش مدت قرارداد می باشد، با این حال به نظر نمی رسد که هیچ اشکالی در روند مذاکرات به وجود آید.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :