اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

قراردادی یک ساله برای آمبروزینی ؛ تونی زوج موتو در آژاکسیو؟

1182 شماره اطلاع نامه : قراردادی یک ساله برای آمبروزینی ؛ تونی زوج موتو در آژاکسیو؟ 1392/03/28 قراردادی یک ساله برای آمبروزینی ؛ تونی زوج موتو در آژاکسیو؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار قراردادی یک ساله برای آمبروزینی ؛ تونی زوج موتو در آژاکسیو؟
قراردادی یک ساله برای آمبروزینی ؛ تونی زوج موتو در آژاکسیو؟

قراردادی یک ساله برای آمبروزینی ؛ تونی زوج موتو در آژاکسیو؟


بر اساس گزارش اسکای اسپورت، تیم فیورنتینا با ماسیمو آمبروزینی کاپیتان سابق تیم میلان برای امضای قراردادی یک ساله به توافق رسیده و به احتمال فراوان این انتقال ظرف یک هفته آینده شکل خواهد گرفت.این هافبک 35 ساله که پیش از این نیز مد نظر تیم وستهام انگلیس قرار داشت حالا می تواند پس از اتمام قراردادش با میلان به عنوان بازیکن آزاد راهی فلورانس شود. از همین رو اسکای اسپورت مدعی شده که دو طرف برای امضای قراردادی 1 ساله با دستمزد 800 هزار یورو در سال و با امکان افزایش تا 1 میلیون، به توافق رسیده اند. اسکای در ادامه گزارش خود اعلام کرده که نهایتا تا 7 روز آینده همه چیز در مورد ماسیمو آمبروزینی و انتقالش به فیورنتینا مشخص خواهد شد.


لازم به توضیح است که مورنو روگی مدیر برنامه های این بازیکن نیز بار ها در صحبت های خود از ویولا به عنوان یک گزینه عالی برای ادامه فعالیت فوتبالی موکلش نام برده است. آمبروزینی که در حال حاضر برای سپری کردن تعطیلات در نیویورک به سر می برد می تواند مهره ای ارزشمند و باتجربه برای مستحکم تر شدن خط میانی فیورنتینا برای رقابت های فصل آینده باشد ولی با این حال به نظر نمی رسد که بازیکن سابق میلان به تنهایی توانایی پر کردن جای دیوید پیزارو را داشته باشد. هرچند که گفته می شود مدیر برنامه های ستاره اهل شیلی ویولا به زودی با سران باشگاه برای تصمیم گیری در مورد آینده پیزارو صحبت خواهد کرد.


دو خبر دیگر اینکه، لوکا تونی ستاره گلزن فیورنتینا که تا امروز مورد توجه چند تیم سری آ از جمله ساسولو و ورونا قرار گرفته بود، حالا مد نظر فابریزیو راوانلی مربی جدید تیم آژاکسیو فرانسه قرار گرفته است. راوانلی قصد دارد با خرید تونی، او را در کنار آدرین موتو دیگر ستاره سابق ویولا در خط حمله تیمش قرار دهد. بازیکنانی که تقریبا 7 سال پیش هم با یکدیگر در ویولا هم بازی بودند. و اینکه فدریکو برناردسکی ستاره 17 ساله تیم جوانان، امروز برای امضای قراردادی حرفه ای و 4 ساله با فیورنتینا به توافق رسید اما گوندو دیگر بازیکن این تیم هر روز به پاریس سنت ژرمن نزدیک تر می شود.

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :