اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: گوستاوو مونوا به فیورنتینا پیوست

1183 شماره اطلاع نامه : رسمی: گوستاوو مونوا به فیورنتینا پیوست 1392/03/28 رسمی: گوستاوو مونوا به فیورنتینا پیوست اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: گوستاوو مونوا به فیورنتینا پیوست
رسمی: گوستاوو مونوا به فیورنتینا پیوست

رسمی: گوستاوو مونوا به فیورنتینا پیوست


باشگاه فیورنتینا در ادامه فعالیت خود در بازار نقل و انتقالات، امروز نیز خبر خرید گوستاوو مونوا سنگربان تیم لوانته اسپانیا را به طور رسمی اعلام کرد. این بازیکن اهل اروگوئه قراردادی 2 ساله را با ویولا به امضا رسانده است.پس از جذب بازیکنانی چون ماتیاس وچینو، اولکساندر یاکوونکو، مارکوس آلونسو، خواکین سانچز و حتی خرید نیمی از ملکیت خوان کوادرادو، حالا نوبت به خرید رسمی "گوستاوو آدولفو مونوا ورا" رسیده است. این دروازه بان 35 ساله و متولد شهر مونته ویدئو اروگوئه، مدتی پیش در ایتالیا حضور پیدا کرده و ضمن انجام تست های پزشکی، برای امضای قرارداد نیز به توافق رسیده بود. با این حال اعلام رسمی این انتقال امروز توسط وب سایت رسمی باشگاه فیورنتینا انجام شده و مونوا هم به ترکیب تیم مونتلا برای فصل آینده اضافه شد.


در کارنامه این سنگربان باتجربه، 139 بازی در لیگ اسپانیا، 2 بازی در جام باشگاه های اروپا و 25 بازی برای تیم ملی اروگوئه دیده می شود. مونوا قراردادی 2 ساله تا ژوئن سال 2015 با ویولا امضا کرده و در کنار کریستینو لوپاتلی دیگر دروازه بان کهنه کار فیورنتینا قرار گرفت. حالا که تکلیف دروازه بان های دوم و سوم تیم برای فصل آینده مشخص شده باید وضعیت شماره 1 ویولا هم به زودی معلوم شود. همچنان گزینه هایی چون آگاتزی (کالیاری)، سومر (بازل)، روفیه (سنت اتین) و روبرتو خیمنز (رئال زاراگوزا) در لیست خرید دانیله پراده و ادواردو ماچیا قرار دارند.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :