اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

پیشنهاد جدید یوونتوس برای یووتیچ

1185 شماره اطلاع نامه : پیشنهاد جدید یوونتوس برای یووتیچ 1392/03/31 پیشنهاد جدید یوونتوس برای یووتیچ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار پیشنهاد جدید یوونتوس برای یووتیچ
پیشنهاد جدید یوونتوس برای یووتیچ

پیشنهاد جدید یوونتوس برای یووتیچ


تیم یوونتوس که تلاش زیادی برای جذب استوان یووتیچ از خود نشان داده در جدید ترین پیشنهاد خود قصد دارد لوکا مارونه و مانولو گابیادینی را به علاوه 20 میلیون به فیورنتینا بدهد.بر اساس گزارش های رسیده از ایتالیا، با وجود اصرار باشگاه فیورنتینا برای فروش نقدی یووتیچ، بیانکونری هنوز از خرید این ستاره مونته نگرویی نا امید نشده و در پی آن است که هر چه زود تر نظر مساعد سران باشگاه فلورانسی را جلب کند. پیش از این خبر هایی مبنی بر واگذاری لوکا مارونه به علاوه 18 میلیون مطرح شده بود ولی حالا ضمن اضافه شدن 2 میلیون دیگر به مبلغ، نیمی از مالکیت مانولو گابیادینی هم به این پیشنهاد افزوده شده است. در نگاه اول این پیشنهاد بسیار مناسب به نظر می رسد ولی همچنان باید منتظر صحت آن و البته تصمیم آندره آ دلاواله باشیم.


مدیر برنامه های گابیادینی هم در مصاحبه ای کوتاه از علاقه موکلش برای حضور در فلورانس خبر داده است. به هر شکل به نظر می رسد مونتلا برای تیم خود به غیر از بازیکنی مانند ماریو گومز، همچنان به دنبال یک مهاجم دیگر می باشد و گابیادینی جوان می تواند گزینه ای قابل اعتماد برای وی باشد. این در حالی است که خبر هایی هم در مورد ابراز علاقه باشگاه برای خرید ژرمن دنیس و مائوریسیو پینیا منتشر شده که نشان دهنده تلاش سران باشگاه برای تقویت خط حمله است.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :