اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: چرچی در تورینو، باکیچ در فیورنتینا

1186 شماره اطلاع نامه : رسمی: چرچی در تورینو، باکیچ در فیورنتینا 1392/03/31 رسمی: چرچی در تورینو، باکیچ در فیورنتینا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: چرچی در تورینو، باکیچ در فیورنتینا
رسمی: چرچی در تورینو، باکیچ در فیورنتینا

رسمی: چرچی در تورینو، باکیچ در فیورنتینا


امروز در خبری غیر منتظره و ناگهانی اعلام شد که باشگاه تورینو سرانجام در آخرین لحاظت برای خرید مالکیت کامل السیو چرچی از فیورنتینا با این باشگاه به توافق رسیده است. این در حالی است که مذاکرات دو تیم برای هفته ها با شکست روبرو شده بود.دانیله پراده و ادواردو ماچیا امروز در اتا هتل شهر میلان به آخرین مذاکرات برای تعیین مالیکت بازیکنان با قرارداد مشترک خود پرداختند که در نهایت به فروش چرچی به تورینو و حضور مارکو باکیچ در فلورانس منجر شد. تیم فیورنتینا در قرارداد 12 بازیکن با تیم های دیگر اشتراک داشت (خبر تکمیلی در اینجا) و طبق تصمیم مسئولین لیگ ایتالیا، ساعت 19 (به وقت محلی) روز پنج شنبه به عنوان آخرین فرصت تیم های ایتالیایی برای نهایی کردن قرداد بازیکنان مشترک در نظر گرفته شده بود و در صورتی که تیم ها به توافق نمی رسیدند کار به مرحله "پیشنهاد کور" کشیده می شد (خبر تکمیلی در اینجا).


اما در حالی که همگان از توافق دو تیم فیورنتینا و تورینو برای مالکیت السیو چرچی نا امید شده بودند، ناگهان با حضور اوربانو کایرو رییس باشگاه تورینو در اتا هتل شهر میلان همه چیز تغییر کرده و دو طرف در آخرین لحظات به توفق دست پیدا کردند. در نهایت تیم تورینو با پرداخت 4 میلیون، مالیکت کامل السیو چرچی را بدست آورد و در نقطه مقابل نیز مارکو باکیچ از تورینو راهی فیورنتینا شد. این ستاره جوان در فصل گذشته به دلیل مصدومیت نتوانست جای ثابتی در ترکیب تیم جامپیرو ونتورا پیدا کند.


نناد تومویچ دیگر بازیکنی بود که پراده و ماچیا در مورد آن صحبت کردند اما با وجود مثبت بودن مذاکرات و توافق دو تیم فیورنتینا و جنوا بر سر مبلغی در حدود 1 میلیون و 650 هزار یورو، توافق صورت گرفته میان طرفین زمانی رخ داد که فرصت در نظر گرفته شده به پایان رسیده بود. بدین ترتیب دو باشگاه فردا وارد مرحله پیشنهاد کور خواهند شد ولی با توجه به توافق قبلی، تیم فیورنتینا را می توان از حالا برنده این مزایده دانست.


در مورد سایر بازیکنان، مارکو آگوستو رومیزی به طور کامل به عضویت باشگاه باری در آمده و تیم آولینو نیز مالکیت کامل میکله پاناتی را خریداری کرد. وضعیت سایر بازیکنان فردا مشخص خواهد شد که در این بین ویولا علاقه زیادی به خرید جفرسون دارد ولی به احتمال فراوان تمامی بازیکنان راهی تیم های طرف مقابل شوند. به هر شکل باید تا فردا و مشخص شدن وضعیت نهایی این بازیکنان منتظر باشیم.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :