اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

پیشنهاد 13 میلیونی برای دو ستاره بارسا ؛ امروز دیدار رمضانی با ماروتا

1188 شماره اطلاع نامه : پیشنهاد 13 میلیونی برای دو ستاره بارسا ؛ امروز دیدار رمضانی با ماروتا 1392/04/01 پیشنهاد 13 میلیونی برای دو ستاره بارسا ؛ امروز دیدار رمضانی با ماروتا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار پیشنهاد 13 میلیونی برای دو ستاره بارسا ؛ امروز دیدار رمضانی با ماروتا
پیشنهاد 13 میلیونی برای دو ستاره بارسا ؛ امروز دیدار رمضانی با ماروتا

پیشنهاد 13 میلیونی برای دو ستاره بارسا ؛ امروز دیدار رمضانی با ماروتا


رسانه های کشور اسپانیا امروز در خبری جالب عنوان کردند که باشگاه فیورنتینا پیشنهادی 13 میلیونی برای خرید دیوید ویا و جاناتان دوس سانتوس به تیم بارسلونا ارائه کرده اند. امروز همچنین ملاقاتی بین سران باشگاه یوونتوس و فالی رمضانی مدیر برنامه های یووتیچ برگزار خواهد شد.باشگاه فیورنتینا در تلاش برای ساخت تیمی قدرتمند تر از فصل گذشته برای درخشش در اروپا و راه یابی به رقابت های جام باشگاه های اروپا در سال آینده می باشد. از همین رو تا اینجا 4 خرید رسمی انجام داده و بازیکنان بزرگی چون ماریو گومز را نیز مد نظر قرار داده است. امروز نیز روزنامه AS اسپانیا در مطلبی عنوان کرد ادواردو ماچیا که رابطه ای بسیار خوب با تیم های اسپانیایی دارد در تلاش می باشد تا نظر مساعد سران بارسا را برای فروش دیوید ویا و جاناتان دوس سانتوس به ویولا جلب کند. پیشنهاد فیورنتینا 10 میلیون برای ویا و تقریبا 3 میلیون برای ستاره 23 ساله می باشد. البته ویولا در این راه باید با تیم هایی چون لیورپول، آرسنال و حتی سویا رقابت کند.


اما امروز یک اتفاق مهم دیگر نیز رخ خواهد داد، بدین ترتیب که بپه ماروتا مدیر نقل و انتقالات یوونتوس با فالی رمضانی دیدار خواهد کرد تا آخرین وضعیت یووتیچ را بررسی کنند. ضمن اینکه در این جلسه که در شهر کومو برگزار خواهد شد، صحبت هایی نیز در مورد آدم لیاییچ و شرایط انتقال او به تورین مطرح می شود. البته فالی رمضانی در حال حاضر بیشتر از اینکه مدیر برنامه این بازیکنان باشد، نوعی نماینده برای باشگاه یوونتوس بوده و سعی دارد به هر شکل ممکن یویو را به یوونتوس منتقل کند. باید دید که در نهایت مقصد بعدی ستاره مونته نگرویی فیورنتینا چه تیمی خواهد بود.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :