اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

علاقه مندی ویا به پروژه ویولا ؛ آمبروزینی در انتظار تصمیم فیورنتینا

1190 شماره اطلاع نامه : علاقه مندی ویا به پروژه ویولا ؛ آمبروزینی در انتظار تصمیم فیورنتینا 1392/04/02 علاقه مندی ویا به پروژه ویولا ؛ آمبروزینی در انتظار تصمیم فیورنتینا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار علاقه مندی ویا به پروژه ویولا ؛ آمبروزینی در انتظار تصمیم فیورنتینا
علاقه مندی ویا به پروژه ویولا ؛ آمبروزینی در انتظار تصمیم فیورنتینا

علاقه مندی ویا به پروژه ویولا ؛ آمبروزینی در انتظار تصمیم فیورنتینا


ویکتور اوناته مدیر برنامه های دیوید ویا ستاره باتجربه تیم بارسلونا ضمن تایید علاقه مندی ویولا برای خرید موکلش، عنوان کرد که پروژه این باشگاه بسیار جذاب و قابل توجه می باشد. وکیل آمبروزینی هم اعلام کرده منتظر تصمیم ویولا برای نهایی کردن انتقال می باشد.روز گذشته خبری مبنی بر علاقه تیم فیورنتینا برای خرید دیوید ویا در محافل ورزشی کشور اسپانیا مطرح شد و واکنش های متفاوتی را در پی داشت (متن کامل خبر اینجا) مدیر برنامه های این بازیکن 31 ساله هم ضمن تایید این اخبار اعلام کرد پروژه ویولا بسیار جالب توجه می باشد:


"صحبت در مورد پیشنهاد رسمی فیورنتینا کمی اغراق آمیز است ولی ما از پروژه جذاب و قابل توجه این باشگاه اطلاع کامل داریم. در والنسیا با ادواردو ماچیا کار کرده ام و دوستان خوبی برای هم هستیم. فیورنتینا فصل خوبی داشته و می خواهد به پیشرفت خود ادامه دهد. دیوید حالا فقط به جام کنفدراسیون ها فکر می کند ولی ترک باشگاه بزرگی چون بارسلونا کار راحتی نیست و به معیار های زیادی بستگی دارد. ایتالیا یا انگلیس برای ما تفاوتی ندارد تا زمانی که پروژه مناسبی در آنجا وجود داشته باشد."


ویولا که مدت زیادی به دنبال خرید ماریو گومز بود، حالا با مطرح کردن گزینه ای مانند ویا نشان داده که در صورت عدم موفقیت در خرید گومز نیز گزینه های قدرتمند دیگری را در لیست خرید خود دارد. بدین ترتیب می توان انتظار داشت که در روز های آینده خبر های کامل تری در مورد اسامی مطرح شده منتشر شود. دیگر بازیکنی که از بارسا مورد توجه تیم قرار گرفته جاناتان دوس سانتوس برادر کوچکتر جیوانی دوس سانتوس می باشد که او نیز در گذشته مورد نظر سران باشگاه قرار داشته است.


خبر دیگر اینکه مدیر برنامه های ماسیمو آمبروزینی ستاره کهنه کار سابق تیم میلان اعلام کرده که خبر جدیدی در مورد پیوستن موکلش به ویولا وجود ندارد اما همچنان منتظر تصمیم نهایی باشگاه فلورانسی می باشند: "در روز های گذشته خبر جدیدی نداشتیم و باید منتظر روز های آینده باشیم. ماسیمو علاقه خود به بازی کردن در فیورنتینا را نشان داده و حالا همه چیز به تصمیم این باشگاه در مورد خرید یا عدم خرید وی بستگی دارد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :