اخبار :: اخبار باشگاه

به دنبال بازیکنان با کیفیت هستیم ؛ رونمایی از لباس های جدید ابتدای ماه آینده

1191 شماره اطلاع نامه : به دنبال بازیکنان با کیفیت هستیم ؛ رونمایی از لباس های جدید ابتدای ماه آینده 1392/04/03 به دنبال بازیکنان با کیفیت هستیم ؛ رونمایی از لباس های جدید ابتدای ماه آینده اخبار باشگاه :: اخبار به دنبال بازیکنان با کیفیت هستیم ؛ رونمایی از لباس های جدید ابتدای ماه آینده
به دنبال بازیکنان با کیفیت هستیم ؛ رونمایی از لباس های جدید ابتدای ماه آینده

به دنبال بازیکنان با کیفیت هستیم ؛ رونمایی از لباس های جدید ابتدای ماه آینده


ادواردو ماچیا مدیر فنی و جانلوکا بایزی مدیر عملیاتی باشگاه فیورنتینا در مصاحبه هایی جداگانه خبر های خوبی در مورد خرید های با کیفیت و مراسم رونمایی از لباس های جدید تیم برای فصل آینده به هواداران دادند.ماچیا که در حال حاضر در کنار دانیله پراده به بحث خرید بازیکن برای تیم مشغول بوده و سعی دارد با استفاده از نفوذ خود در لیگ های اسپانیا و انگلیس بازیکنان مناسبی برای ویولا خریداری کند، اعلام کرد در خرید به کیفیت توجه خواهد شد نه ملیت آن بازیکن: "ما در فلسفه فوتبالی خود علاقه زیادی به ریسک کردن و پذیرفتن خطرات داریم و تلاش می کنیم تا به پیروزی و موفقیت برسیم. بازیکنان اسپانیایی؟ در تیم ما یک اندیشه همگانی و جهانی وجود دارد. فوتبال نیاز به داشتن بازیکنان با کیفیت دارد و نباید منحصر به ملیت خاصی باشد. البته در ایتالیا نیز بازیکنان با کیفیت و مستعد بسیار زیادی وجود دارند."


جانلوکا بایزی مدیر عملیاتی باشگاه فیورنتینا هم در مورد مشترکین خرید بلیط های بازی های ویولا برای فصل آینده و همچنین روز رونمایی از لباس های جدید تیم این چنین گفت: "تا این لحظه 7600 نفر برای خرید اشتراک پیش فروش بلیط بازی های تیم برای فصل آینده اقدام کرده اند که رقم بسیار قابل توجه و مهمی می باشد. ما خوشحالیم و باید این کار را تا آخرین لحظه ادامه دهیم. لباس های جدید تیم؟ ما نمی خواهیم هیچ فرصتی را در این تابستان از دست بدهیم و یکسری رویداد را برای تابستان از ابتدای ژولای در نظر گرفته ایم که با رونمایی از لباس های جدید آغاز خواهد شد و سپس راهی موئنا می شویم. ما همچنین چندین اتفاق غافلگیر کننده نیز برای ماه آگوست در نظر داریم که در حال بررسی می باشند."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :