اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

فیورنتینا و یوونتوس آماده توافق برای یووتیچ؟

1192 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا و یوونتوس آماده توافق برای یووتیچ؟ 1392/04/04 فیورنتینا و یوونتوس آماده توافق برای یووتیچ؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار فیورنتینا و یوونتوس آماده توافق برای یووتیچ؟
فیورنتینا و یوونتوس آماده توافق برای یووتیچ؟

فیورنتینا و یوونتوس آماده توافق برای یووتیچ؟


از ایتالیا خبر می رسد که دو باشگاه فیورنتینا و یوونتوس سرانجام در آستانه توافق برای انتقال استوان یووتیچ به تورین می باشند. این در حالی است که ماریو گومز نیز بیش از گذشته در نزدیکی فلورانس قرار گرفته است.صحبت برای فروش یویو به یووه نزدیک به 1 سال است که ادامه داشته و در این مدت هرگز متوقف نشده است. در هفته های گذشته نیز اخبار مختلفی در مورد پیشنهاد های متفاوت یوونتوس برای یووتیچ شنیده شده که البته تمامی آنها تا امروز از سوی سران باشگاه فیورنتینا رد شده است. بیانکونری آماده پرداخت مبلغی در حدود 20 میلیون و واگذاری یکی از بازیکنان خود از جمله مارونه، گابیادینی، ایزلا، کوالیارلا و حتی متری می باشد ولی ویولا تنها با 30 میلیون پول نقد راضی به فروش ستاره 23 ساله خود خواهد شد. با این حال برخی از رسانه های کشور ایتالیا امروز گزارش دادند که تورینی ها آماده ارائه یک پیشنهاد 28 میلیونی بوده که به نظر می رسد خانواده دلاواله هم در نهایت با این پیشنهاد توافق خواهند کرد.


از سوی دیگر با وجود صحبت های کارل هاینس رومنیگه، ماریو گومز همچنان به عنوان گزینه اصلی خرید برای جانشینی یووتیچ محسوب می شود. رومنیگه روز گذشته اعلام کرده بود با هیچ تیمی مذاکره نکرده اند و گومز هنوز یک بازیکن بایرن است اما اخبار رسیده از آلمان و ایتالیا نشان می دهد که نه تنها مذاکره برای گومز شکل گرفته بلکه توافق کامل نیز با این بازیکن برای امضای قرارداد صورت پذیرفته است. به هر شکل با توجه به شواهد به نظر می رسد ویولا منتظر فروش یووتیچ می باشد تا خرید ماریو گومز را به طور رسمی اعلام کند. البته در صورتی که یوونتوس باز هم پیشنهاد مناسب ارائه نکند باید منتظر حضور یویو در انگلیس باشیم. لازم به ذکر است که گزینه های دیگر باشگاه برای خرید در خط حمله، بوراک ایلماز (گالاتاسرای) و نگردو (سویا) می باشند، ضمن اینکه لوکاس باریوس مهاجم سابق دورتموند نیز از باشگاه گوانگجو خارج شده و در حال حاضر یک گزینه آزاد است.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :