اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

علاقه زیادی به فوتبال ایتالیا دارم ؛ امضای قرارداد تا 3 روز آینده؟

1195 شماره اطلاع نامه : علاقه زیادی به فوتبال ایتالیا دارم ؛ امضای قرارداد تا 3 روز آینده؟ 1392/04/06 علاقه زیادی به فوتبال ایتالیا دارم ؛ امضای قرارداد تا 3 روز آینده؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار علاقه زیادی به فوتبال ایتالیا دارم ؛ امضای قرارداد تا 3 روز آینده؟
علاقه زیادی به فوتبال ایتالیا دارم ؛ امضای قرارداد تا 3 روز آینده؟

علاقه زیادی به فوتبال ایتالیا دارم ؛ امضای قرارداد تا 3 روز آینده؟


ماریو گومز مهاجم تیم بایرن مونیخ که هدف اصلی باشگاه فیورنتینا برای خرید در خط حمله می باشد از علاقه خود برای بازی کردن در فوتبال ایتالیا خبر داد. این در حالی است که گفته می شود ویولا قصد دارد قبل از فروش یووتیچ، گومز را خریداری کند.مهاجم ملی پوش بایرن که در فصل گذشته جای زیادی در ترکیب تیم قهرمان اروپا پیدا نکرد، یکی از گزینه های خروج از این تیم در تابستان می باشد و به همین دلیل به هدف شماره 1 ویولا برای جانشینی یووتیچ تبدیل شده است. البته برخی منابع آگاه اعلام کرده اند که باشگاه فیورنتینا قصد دارد بدون توجه به فروش یا عدم فروش یویو در حال حاضر، گومز را خریداری کرده و سپس با آرامش بیشتری به بحث خروج ستاره مونته نگرویی بپردازند. اما گومز که روز گذشته در اولین جلسه تمرینی بایرن در شروع فصل جدید نیز شرکت کرده بود، در صحبتی بسیار کوتاه با اسکای اسپورت ایتالیا از علاقه خود به سری آ خبر داد.


گومز در جواب سوالی با مضمون "آیا در ایتالیا بازی خواهید کرد؟" تنها چند کلمه بیان کرد: "خیلی خوشحال می شوم که چنین کاری انجام دهم، من علاقه بسیار زیادی به فوتبال ایتالیا دارم." بدین ترتیب شایعات در مورد پیوستن گومز به فیورنتینا شکل جدی تری به خود گرفته و حتی برخی از مفسر های ورزشی فوتبال ایتالیا نیز مدعی شده اند که گومز تا 3 روز آینده وارد فلورانس می شود تا قرارداد خود را امضا کند. گفته می شود مبلغ توافقی ویولا با بایرن بین 15 تا 20 میلیون خواهد بود.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :