اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

دیدار پراده با گالیانی ؛ معاوضه یووتیچ با الشعراوی؟

1196 شماره اطلاع نامه : دیدار پراده با گالیانی ؛ معاوضه یووتیچ با الشعراوی؟ 1392/04/06 دیدار پراده با گالیانی ؛ معاوضه یووتیچ با الشعراوی؟ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار دیدار پراده با گالیانی ؛ معاوضه یووتیچ با الشعراوی؟
دیدار پراده با گالیانی ؛ معاوضه یووتیچ با الشعراوی؟

دیدار پراده با گالیانی ؛ معاوضه یووتیچ با الشعراوی؟


از ایتالیا خبر می رسد که سران دو تیم فیورنتینا و میلان برای بررسی امکان معاوضه ستارگان جوان خود استوان یووتیچ و استفان الشعراوی با یکدیگر ملاقات کرده اند.به گزارش Ilsole24ore روز گذشته دانیله پراده در رستورانی در شهر میلان با آدریانو گالیانی نایب رییس باشگاه میلان و پسرش دیداری داشته و در مورد موضوعات مختلف به صحبت پرداخته اند. اما به نظر می رسد اصلی ترین موضوع مذاکره طرفین، بحث خرید استوان یووتیچ از سوی میلانی ها بوده که دانیله پراده نیز در مقابل خواستار 30 میلیون پول نقد و یا واگذاری استفان الشعراوی به ویولا شده است. به این دلیل که شعراوی نیز ارزشی در حدود 30 میلیون دارد می توان انتظار یک معاوضه بدون رد و بدل شدن هیچ پولی را داشته باشیم.


با وجود اینکه این فرضیه بیشتر شبیه فوتبال خیالی می باشد ولی جدایی الشعراوی از میلان بعید به نظر نمی رسد. گالیانی در گذشته نیز تلاش کرده بود تا با واگذاری این ستاره 20 ساله به تیم منچستر سیتی، کارلوس توز را از آنها خریداری کند ولی انتقال رسمی توز به یوونتوس باعث شده تا روسونری حالا به دنبال گزینه ای دیگر در خط حمله باشد که از یووتیچ به عنوان جدیدترین اسم یاد می شود. البته هنوز صحت این خبر تایید نشد ولی این رسانه ایتالیایی ادعا کرده که گالیانی در پایان این جلسه با خنده ای طعنه آمیز و دانیله پراده نیز با تبسمی از روی رضایت، رستوران را ترک کرده اند.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :