اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

تکذیب معاوضه یووتیچ با الشعراوی

1198 شماره اطلاع نامه : تکذیب معاوضه یووتیچ با الشعراوی 1392/04/07 تکذیب معاوضه یووتیچ با الشعراوی اخبار نقل و انتقالات :: اخبار تکذیب معاوضه یووتیچ با الشعراوی
تکذیب معاوضه یووتیچ با الشعراوی

تکذیب معاوضه یووتیچ با الشعراوی


دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا معاوضه یووتیچ با الشعراوی را خیالی توصیف کرده و آدریانو گالیانی نایب رییس باشگاه میلان نیز این امر را غیر ممکن دانسته است.روز گذشته خبری مبنی بر دیدار دانیله پراده و آدریانو گالیانی در شهر میلان و صحبت در مورد احتمال معاوضه استوان یووتیچ با استفان الشعراوی مطرح شد (متن خبر اینجا) که هر دو نفر ضمن تایید این دیدار، این معاوضه را خیالی و غیر ممکن دانستند.


دانیله پراده: "من و گالیانی در یک رستوران بودیم ولی سر یک میز نبودیم. البته من گالیانی را نیز ملاقات کردم ولی هیچ صحبتی در مورد یووتیچ و معاوضه او با الشعراوی مطرح نشد. فکر می کنم این یک اتفاق خیالی و فانتزی باشد و قطعا صحت ندارد."


آدریانو گالیانی: "من با پراده در مورد مسائل زیادی صحبت کردیم اما هیچ اشاره ای به معاوضه الشعراوی با یووتیچ نداشتیم. این معاوضه قطعا شکل نخواهد گرفت."


پس از اینکه هر دو طرف، مذاکره در مورد یووتیچ را تکذیب کردند حالا گفته می شود به احتمال فراوان موضوع صحبت پراده با گالیانی، آدم لیاییچ ستاره جوان و صرب ویولا بوده که به شدت مورد توجه مکس آلگری نیز قرار دارد. برخی نیز معتقدند که دو تیم سعی دارند این بار میان لیاییچ با امانوئلسون معاوضه ای را ترتیب دهند. خبر دیگر اینکه پراده روز گذشته پس از جلسه لیگ ایتالیا، به همراه ساندرو منکوچی و لوکا سولیانو مدیر نقل و انتقالات باشگاه ورونا در یک تاکسی سوار شده و از محل خارج شدند. احتمال می رود موضوع صحبت آنها بیشتر در مورد هریس سفرویچ باشد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :