اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

ویولا به دنبال دو ستاره نیمکت نشین رئال

1199 شماره اطلاع نامه : ویولا به دنبال دو ستاره نیمکت نشین رئال 1392/04/07 ویولا به دنبال دو ستاره نیمکت نشین رئال اخبار نقل و انتقالات :: اخبار ویولا به دنبال دو ستاره نیمکت نشین رئال
ویولا به دنبال دو ستاره نیمکت نشین رئال

ویولا به دنبال دو ستاره نیمکت نشین رئال


رسانه های کشور اسپانیا امروز اعلام کردند که تیم فیورنتینا برای خرید دو ستاره نیمکت نشین تیم رئال مادرید یعنی رائول آلبیول و خوزه کایخون ابراز علاقه کرده است.کایخون دو سال پیش از اسپانیول راهی مادرید شد ولی در این مدت هرگز نتوانست جای ثابتی برای خود در ترکیب کهکشانی ها پیدا کند و به نظر نمی رسد که با آمدن کارلو آنچلوتی نیز تغییری در وضعیت او ایجاد شود. به همین دلیل روزنامه اسپانیایی مارکا در گزارشی اعلام کرده که سه تیم فیورنتینا، ناپولی و لیورپول خواهان خرید این مهاجم 26 ساله هستند. البته احتمال اینکه کایخون گزینه ای اصلی برای خرید در فیورنتینا باشد بعید به نظر می رسد ولی به هر شکل مطرح شدن نام این بازیکن می تواند نشان دهنده تلاش باشگاه در راه ساخت تیمی قدرتمند تر برای فصل آینده باشد.


دیگر ستاره نیمکت نشین رئال که روز گذشته نامش در اطراف باشگاه فیورنتینا به گوش رسید، رائول آلبیول مدافع 28 ساله این تیم می باشد. ویولا که قصد خرید یک مدافع با تجربه را دارد می تواند به آلبیول به عنوان گزینه ای بسیار مهم و ارزشمند نگاه کند. البته مدیر برنامه های این ستاره ملی پوش این شایعات را تکذیب کرده است: "نه، هیچ چیزی صحت ندارد." دیگر موضوعی که راه ویولا در رسیدن به این بازیکن را دشوار می سازد، دستمزد بالای او و اعتبار قراردادش تا سال 2017 می باشد که باعث می شود مبلغ انتقال او نیز افزایش پیدا کند.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :