اخبار :: اخبار باشگاه

امیدوارم پیزارو در فلورانس بماند ؛ گومز یک قهرمان است

1200 شماره اطلاع نامه : امیدوارم پیزارو در فلورانس بماند ؛ گومز یک قهرمان است 1392/04/08 امیدوارم پیزارو در فلورانس بماند ؛ گومز یک قهرمان است اخبار باشگاه :: اخبار امیدوارم پیزارو در فلورانس بماند ؛ گومز یک قهرمان است
امیدوارم پیزارو در فلورانس بماند ؛ گومز یک قهرمان است

امیدوارم پیزارو در فلورانس بماند ؛ گومز یک قهرمان است


لوکا تونی مهاجم با تجربه تیم فیورنتینا که در آخرین روز های خود در فلورانس به سر می برد، ابراز امیدواری کرد دیوید پیزارو در ویولا مانده و ماریو گومز هم خریداری شود.تونی که فصل موفقی را با به ثمر رساندن 8 گل پشت سر گذاشت، از تیم های زیادی از جمله ورونا پیشنهاد دارد ولی هنوز به طور رسمی تیم آینده خود را انتخاب نکرده است. این مهاجم 36 ساله در مصاحبه با رادیو لیدی ضمن تشکر از خانواده دلاواله اعلام کرد پیشنهاد حضور در کادر مربیان تیم جوانان فیورنتینا را برای ادامه بازی کردن رد کرده است:


"فصل فوق العاده ای را سپری کرده و فرا تر از انتظارات بودیم. فوتبال بسیار زیبایی را به نمایش می گذاشتیم و واقعا بد شد که نتوانستیم لیگ قهرمانان را برای فیورنتینا به ارمغان بیاوریم. حالا کار سختی برای تکرار فصل گذشته پیش رو می باشد اما ساختار باشگاه بسیار خوب بوده و خرید های مناسبی نیز شکل خواهند گرفت. آمدن به فلورانس برای من مانند یک قمار بود ولی حالا باشگاه گزینه های دیگری را مد نظر دارد و من از این بابت اصلا ناراحت نیستم. از خانواده دلاواله تشکر می کنم، آنها به من پیشنهاد پذیرفتن یک پست در تیم جوانان را دادند اما من احساس کردم هنوز آمادگی این کار را ندارم چون همچنان می توانم به عنوان یک فوتبالیست چیز های زیادی را ارائه کنم."


"تیم بعدی؟ در روز های آینده و پس از مشورت با خانواده ام، وضعیت تیم من مشخص خواهد شد. گومز؟ من او را در بایرن دیده ام، یک مهاجم فوق العاده است. باشگاه نیز نظر من را در مورد گومز جویا شد و من به آنها گفتم که او یک قهرمان است. یووتیچ؟ او عالی است و تا آنجایی که من می دانم خواستار تغییر تیم می باشد. او نیز در آینده تبدیل به یک قهرمان بزرگ خواهد شد. پیزارو؟ امیدوارم بماند چون او برای تاکتیک بازی مونتلا مهره ای حیاتی به شمار می رود و بازیکنی شبیه او کم پیدا می شود. در پایان فصل واقعا نا امید و ناراحت بود، شاید در آن زمان تصمیماتی گرفته باشد. به هر حال با خرید ستارگانی چون گومز، فیورنتینا می تواند به راحتی با سایر تیم ها به رقابت بپردازد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :