اخبار :: اخبار تغییرات سایت

با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید!

1204 شماره اطلاع نامه : با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید! 1392/04/10 با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید! اخبار تغییرات سایت :: اخبار با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید!
با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید!

با "اخبار روزانه تابستان" به فیورنتینا نزدیک تر شوید!

 

از امروز با آغاز ماه ژولای و شروع رسمی فصل جدید رقابت ها، اخبار روزانه باشگاه فیورنتینا را در قالب یک خبر که با منتشر شدن خبری تازه به روز خواهد شد، در اختیار شما علاقه مندآن به ویولا قرار خواهیم داد تا از تمامی اتفاقات رخ داده در اطراف باشگاه فیورنتینا مطلع شوید. البته خبر های مهم تر که نیاز به متن کامل تری نیز دارند به صورت جدا گانه هم نوشته خواهند شد. لازم به ذکر است این خبر ها که با نام "اخبار روزانه تابستان" منتشر می شوند، در روز مربوطه در صدر اخبار سایت و بالا تر از سایر خبر ها قرار می گیرند. عنوان و تصویر خبر نیز با انتشار خبری مهم، تغییر خواهند کرد تا اینکه عنوان و تصویر مهم ترین اتفاق در پایان همان روز خاتمه دهنده آن روز تابستانی باشد.

 

در صورت ایجاد هرگونه تغییر دیگر در وب سایت، شما را مطلع خواهیم ساخت.

 

 

نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :