اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

توافق نهایی برای خرید گومز حاصل شد

1206 شماره اطلاع نامه : توافق نهایی برای خرید گومز حاصل شد 1392/04/10 توافق نهایی برای خرید گومز حاصل شد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار توافق نهایی برای خرید گومز حاصل شد
توافق نهایی برای خرید گومز حاصل شد

توافق نهایی برای خرید گومز حاصل شد


اولی فبر مدیر برنامه های ماریو گومز مهاجم ملی پوش تیم بایرن مونیخ ابراز امیدواری کرد انتقال موکلش به فیورنتینا طی روز های آینده نهایی شود. گزارش هایی نیز از توافق دو تیم فیورنتینا و بایرن بر سر مبلغ این انتقال منتشر شده است.اسکای اسپورت در گزارشی عنوان کرده که دو باشگاه فیورنتینا و بایرن برای انتقال ماریو گومز به فلورانس به توافق کامل رسیده اند. اسکای در این گزارش مدعی شده برخی از سران ویولا در مونیخ دیده شده و ساعاتی پیش نیز به توافق نهایی با همتای آلمانی خود دست پیدا کرده اند. بر اساس این خبر باشگاه فیورنتینا مبلغ 18 میلیون به بایرن پرداخت خواهد کرد که با توجه به عملکرد گومز در فلورانس قابل افزایش به 21 میلیون نیز خواهد بود. ضمن اینکه قراردادی 4 ساله با دستمزدی در حدود 5 میلیون در سال برای گومز آماده شده است.


اولی فبر مدیر برنامه های "سوپر ماریو" هم در همین راستا مطالبی را بیان کرده است: "ماریو ایتالیا را ترجیح می دهد و من امیدوارم او طی روز های آینده به فیورنتینا ملحق شود."


بدین ترتیب می توان انتظار داشت در روز ها یا ساعت های آینده خبر های خوشی در مورد انتقال گومز به فیورنتینا منتشر شود. این درحالی است که هنوز تکلیف فروش استوان یووتیچ معلوم نشده و فالی رمضانی در حال صحبت با نماینده باشگاه های یوونتوس و رئال مادرید می باشد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :