اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا امیدوار به تکرار درخشش فصل قبل

1207 شماره اطلاع نامه : مونتلا امیدوار به تکرار درخشش فصل قبل 1392/04/11 مونتلا امیدوار به تکرار درخشش فصل قبل اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا امیدوار به تکرار درخشش فصل قبل
مونتلا امیدوار به تکرار درخشش فصل قبل

مونتلا امیدوار به تکرار درخشش فصل قبل


وینچنزو مونتلا مربی جوان تیم فیورنتینا که پس از مدت ها مصاحبه ای را انجام داده ابراز امیدواری کرد تیمش در فصل جدید نیز درخشش فصل قبل را تکرار کند. او همچنین از تیم ملی ایتالیا تحت هدایت چزاره پراندلی نیز تمجید کرده است.مونتلا که پس از اتمام تعطیلات آماده شروع فصلی جدید در فلورانس می باشد در مصاحبه ای با Scrivonapoli از علاقه خود برای ادامه فعالیت در فیورنتینا خبر داد اما حضور در ناپولی را نیز ممکن دانسته است:


"من امیدوارم که بتوانیم عملکرد فصل قبل هم از نظر نحوه بازی و هم از نظر رتبه در جدول را تکرار کنیم. من در ناپولی؟ تا حالا چنین فرصتی وجود نداشته و در حال حاضر نیز فقط به ادامه فعالیت با فیورنتینا فکر می کنم. قبلا هم گفته ام من می خواهم راهی که تازه با این تیم آغاز کرده ایم را ادامه بدهم ولی در آینده هر چیزی امکان پذیر است. زیرا من متولد ناپولی بوده و اولین دیدار فوتبال را نیز در ورزشگاه سن پائولو مشاهده کردم که مارادونا در آن تیم بازی می کرد."


"تیم ملی؟ دستاورد جام کنفدراسیون ها واقعا مثبت بود و راهی که پراندلی شروع کرده فوق العاده است. او سعی می کند ضمن ارائه یک بازی خوب به نتیجه هم دست پیدا کند. پروژه جدیدی که او آغاز کرده برای تیم های ملی بسیار سخت می باشد چرا که زمان کافی در اختیار مربی قرار ندارد. با این حال آتزوری نشان داده که توانایی رقابت با هر تیمی حتی با بزرگ ترین و قدرتمند ترین تیم های دنیا را دارد."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :