اخبار :: اخبار باشگاه

بازی در فیورنتینا یک افتخار بود ؛ دلتنگ فلورانس خواهم شد

1208 شماره اطلاع نامه : بازی در فیورنتینا یک افتخار بود ؛ دلتنگ فلورانس خواهم شد 1392/04/11 بازی در فیورنتینا یک افتخار بود ؛ دلتنگ فلورانس خواهم شد اخبار باشگاه :: اخبار بازی در فیورنتینا یک افتخار بود ؛ دلتنگ فلورانس خواهم شد
بازی در فیورنتینا یک افتخار بود ؛ دلتنگ فلورانس خواهم شد

بازی در فیورنتینا یک افتخار بود ؛ دلتنگ فلورانس خواهم شد


امیلیانو ویویانو سنگربان فصل گذشته تیم فیورنتینا در مصاحبه ای که بیشتر جنبه وداع با مردم شهر فلورانس را داشت از روز های تلخ و شیرین خود در ویولا صحبت کرده است.ویویانو که یکی از متعصب ترین بازیکنان طرفدار فیورنتینا می باشد پس از سال ها به رویای خود یعنی بازی کردن با لباس فیورنتینا دست پیدا کرد ولی روزگار بر وفق مراد او پیش نرفته و در نهایت با نظر کادر فنی از ویولا جدا شد. با این حال امیلیانو روز های حضور در فلورانس را فراموش نکرده و پوشیدن پیراهن فیورنتینا را اقتخاری برای خودش می داند:


"من از عملکرد خودم در فیورنتینا راضی هستم. رویای من پوشیدن پیراهن فیورنتینا حتی برای 1 روز بود که به آن رسیدم و نمی توانم ناراضی باشم. اما فوتبال همین است و ما حرفه ای هستیم و باید انتخاب های بازیکنان، مربیان و باشگاه ها را قبول کنیم. فیورنتینا تصمیم خود را گرفت و من نیز آن را پذیرفتم. من همیشه افتخار می کنم که پیراهن ویولا را بر تن کرده و فصلی فوق العاده را سپری کردم. بهترین روز؟ همه روز های حضور در فلورانس به غیر از زمانی که نیمکت نشین شده بودم، عالی بودند. من با یک گروه استثنایی کار کردم و بهترین چیز این بود که بار دیگر شادی و نشاط و هیجان را می شد در چشم هواداران دید."


"بهترین بازی؟ دیدار رفت با پارما (ویویانو در آن مسابقه یک ضربه پنالتی را مهار کرده و بازی 1-1 به پایان رسید.). سخت ترین مهار؟ ضربه سری که آمائوری در بازی مقابل پارما زد و همچنین یک ضربه سر از فلوکاری در بازی با لازیو. بهترین بازیکن؟ کواردادو. لیاییچ؟ من با توجه به چیز هایی که در مورد او خوانده بودم یک پیش داوری داشتم ولی او یک فرد بسیار خوب و بازیکنی فوق العاده است. دلتنگی برای فلورانس؟ بیش از هرچیز برای رابطه دوستانه و صمیمی با مردم شهر دلتنگ خواهم شد. من اینجا زندگی واقعا خوبی داشتم و هر موقع که بتوانم باز هم به فلورانس خواهم آمد. تیم بعدی؟ من ابتدا باید با پالرمو در مورد برنامه های آنها صحبت کنم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :