اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

خرید گومز در توان مالی باشگاه نیست

1213 شماره اطلاع نامه : خرید گومز در توان مالی باشگاه نیست 1392/04/13 خرید گومز در توان مالی باشگاه نیست اخبار نقل و انتقالات :: اخبار خرید گومز در توان مالی باشگاه نیست
خرید گومز در توان مالی باشگاه نیست

خرید گومز در توان مالی باشگاه نیست


دانیله پراده مدیر نقل و انتقالات باشگاه فیورنتینا با وجود تایید علاقه مندی به ماریو گومز اعلام کرده شرایط خرید این بازیکن خارج از توانایی های مالی ویولا بوده و هنوز توافقی برای این انتقال صورت نگرفته است.پراده امروز در مراسم رونمایی از لباس های جدید تیم (متن خبر اینجا) چندین جمله نیز در مورد شرایط نقل و انتقالات باشگاه و همچنین آخرین وضعیت یووتیچ، لیاییچ و گومز بیان کرد:


"ماریو گومز بازیکن قدرتمندی است ولی ما در حال حاضر در وضعیت خوبی قرار نداریم. او قیمت زیادی دارد که خارج از پارامتر های مالی ما می باشد به همین دلیل نهایی کردن انتقال در حال حاضر امکان پذیر نیست. البته رابطه من و ساندرو منکوچی با کارل هاینس رومنیگه و سران بایرن بسیار عالی می باشد ولی هنوز توافقی شکل نگرفته است. لیاییچ؟ او با ما در کمپ تمرینی خواهد بود و به زودی برای مشخص شدن آینده صحبت خواهیم کرد. یووتیچ؟ ما در تابستان با آرامش کار خواهیم کرد ولی هنوز پیشنهاد مناسبی به دست ما نرسیده است. باید تیمی قدرتمند تر و رقابتی تر از سال گذشته را بسازیم."


البته شاید صحبت های پراده برای هواداران نگران کننده باشد ولی به هر شکل این حرف ها نشان دهنده این می باشد که واقعا مذاکرات جدی و مثبتی بین دو تیم در جریان است. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که پراده در زمستان گذشته و پیش از خرید جوزپه روسی نیز اعلام کرده بود که قیمت روسی خارج از توانایی های مالی ویولاست و تنها چند روز بعد خبر خرید رسمی پپیتو از سوی فیورنتینا منتشر شده و همگان را متعجب کرد. شاید این بار نیز اتفاقات امیدوار کننده ای در پس از این ماجرا وجود داشته باشد.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :