اخبار :: اخبار باشگاه

ویارئال و اسپورتینگ حریفان تدارکاتی فیورنتینا

1218 شماره اطلاع نامه : ویارئال و اسپورتینگ حریفان تدارکاتی فیورنتینا 1392/04/15 ویارئال و اسپورتینگ حریفان تدارکاتی فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار ویارئال و اسپورتینگ حریفان تدارکاتی فیورنتینا
ویارئال و اسپورتینگ حریفان تدارکاتی فیورنتینا

ویارئال و اسپورتینگ حریفان تدارکاتی فیورنتینا


باشگاه فیورنتینا از قطعی شدن برگزاری دو دیدار دوستانه در ماه آگوست با تیم های ویارئال اسپانیا و اسپورتینگ لیسبون پرتغال خبر داده است.فیورنتینا که در حال آماده سازی برای حضوری قدرتمند در رقابت های اروپایی سال آینده می باشد، تا اینجا چند خرید مناسب را انجام داده اما تقویت تیم تنها از راه نقل و انتقال بازیکن بدست نمی آید. به همین دلیل بر اساس درخواست کادر فنی و با تلاش مدیریت باشگاه مقدمات برگزاری دو دیدار دوستانه در ماه آگوست و پس از اتمام کمپ تمرینی موئنا انجام شده و در نهایت به طور رسمی اعلام شد.


بدین ترتیب فیورنتینا ابتدا به اسپانیا سفر می کند تا در روز پنجشنبه 8 آگوست ساعت 21 به وقت محلی (17 مرداد ساعت 23:30 به وقت تهران) دیداری دوستانه را در ورزشگاه ال مادریگال با ویارئال برگزار کند. البته پیش از این قرار بود بازی در مستایا والنسیا برگزار شود که با تصمیم تیم ویارئال نهایتا زمین مسابقه ورزشگاه ال مادریگال معرفی شد. در این بازی جوزپه روسی، بورخا والرو و گونزالو رودریگز بازیکنان سابق "زیر دریایی زرد" اسپانیا با هم تیمی های سابق خود روبرو خواهند شد. دیگر دیدار روز یکشنبه 11 آگوست (20 مرداد) با تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال خواهد بود. البته جزئیات دیدار با تیم سابق ماتی فرناندز هنوز اعلام نشده است.


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :