اخبار :: اخبار باشگاه

مونتکاتینی ترمه 0-8 فیورنتینا ؛ اولین دیدار دوستانه با درخشش بازیکنان جدید

1233 شماره اطلاع نامه : مونتکاتینی ترمه 0-8 فیورنتینا ؛ اولین دیدار دوستانه با درخشش بازیکنان جدید 1392/04/22 مونتکاتینی ترمه 0-8 فیورنتینا ؛ اولین دیدار دوستانه با درخشش بازیکنان جدید اخبار باشگاه :: اخبار مونتکاتینی ترمه 0-8 فیورنتینا ؛ اولین دیدار دوستانه با درخشش بازیکنان جدید
مونتکاتینی ترمه 0-8 فیورنتینا ؛ اولین دیدار دوستانه با درخشش بازیکنان جدید

مونتکاتینی ترمه 0-8 فیورنتینا ؛ اولین دیدار دوستانه با درخشش بازیکنان جدید


تیم فیورنتینا اولین دیدار دوستانه خود در فصل 2014-2013 را امروز در مقابل تیم مونتکاتینی ترمه برگزار کرده و در نهایت با نتیجه 8-0 به پیروزی رسید.در این دیدار که با استقبال بسیار خوبی از سوی هواداران برگزار شد، وینچنزو مونتلا از والرو، ساویچ و تومویچ که در این مدت کمتر با تیم تمرین کرده بودند در ترکیب استفاده نکرده بود ولی سایر بازیکنان به میدان رفتند. در نیمه اول ویولا با 3 گل به برتری دست پیدا کرده و در نیمه دوم هم 5 بار دیگر دروازه حریف را باز کرد. گل های این بازی توسط آمبروزینی، یاکوونکو، باکیچ، ولسکی (2)، برناردسکی، رومولو و زوهوره به ثمر رسیدند. البته ولسکی و زوهوره دو دیگر نیز دروازه تیم مقابل را باز کردند که به دلیل آفساید مردود اعلام شدند.


در این بازی تقریبا تمامی بازیکنان تیم عملکردی قابل قبول داشتند ولی خواکین، یاکوونکو، آلونسو و ولسکی بهتر از سایرین نشان داده و ستاره های ویولا در این مسابقه بودند.


ترکیب نیمه اول:


نتو – رونکالیا – حجازی- کومپر – آلونسو – وچینو – آمبروزینی – باکیچ – خواکین – یاکوونکو – روسی


ترکیب نیمه دوم:


لوپاتلی – کاسانی – گونزالو – اولیورا (مادریگالی) – پاسکوال – رومولو – کاپتزی – ولسکی – برناردسکی – متوس – زوهوره


پس از این بازی مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا صحبت هایی را انجام داده که به اختصار به آن اشاره خواهیم کرد: "ما دیدیم که بازیکنان جدید خیلی خوب در ترکیب تیم جای گرفتند و این بازی نکات مثبت زیادی داشت. شروع خوبی داشته ایم و امیدوارم با حضور بازیکنان ملی پوش در موئنا کار اصلی خود برای رقابت در اروپا را آغاز کنیم."


نظر و نقد های کاربران
ثبت نظر و نقد شما
کاربر گرامی، لطفاً توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظرات و نقد های شما درباره ی این اطلاع نامه در نظر گرفته شده است. در صورتی که سوالی دارید ، فقط از طریق پنل تیکت و یا تماس تلفنی اقدام نمایید.
نام شما :  
نظر و نقد شما :  
کد امنیتی :